MENU
1/3

zibii

ostatnia wizyta: 2010-08-26 10:34:53

Płeć: Mężczyzna
Wiek41 lat
Znak zodiaku:Ryby
Stan cywilny:kawaler
Zawód:inne
Wykształcenie:pomaturalne
Lokalizacja: Polska, Wielkopolskie, Gnieźnieński, Gniezno

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:184
Kolor włosów:brązowe
Kolor oczu:brązowy
Stosunek do palenia:palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć

O mnie

Trzeźwo myślący facet, który ma już za sobą czas związany z przysłowiowym wyszumieniem się. Za dnia twardo stapam po ziemi tak aby wieczorem popaść w romantyczne myślenie o okalającym świecie. Lubię wyzwania, ale także chwilę refleksji, lubię komuś zrobić gorącą herbatę w zimny wieczór lub podać śniadanie o świcie. Imponują mi kobiety które są niezwykle inteligentne, a przede wszystkim mądre życiowo.....jeszcze raz podkreślę....kobiety....nie dziewczynki dla których wyjść na "imprezkę" to marzenie każdego dnia. Kobieta nie musi być najpiękniejszą...choć mówi się że faceci to wzrokowcy (One pewnie też;) ) ale musi miec w sobie coś szczególnego...choćby najmniejszą drobnostkę....taką która powali faceta na kolana.
Jestem typem optymisty. Lubię obesrwować i poznawać zachowania innych ludzi....choć mam i tak własne zdanie i własne zasady wg których kieruję każdego dnia.
Coś jeszcze?...może później;)

Szukam

Żywej,aktywnej Dziewczyny,usmiechnietej, a nie wieczna depresja....takiej co sie zaopiekuje tym dzieckiem,ktore we mnie jest, a ja wezme jej dziecko w objecia.....niewazne czy blondynka,brunetka itp jak zobacze błysk w jej oczach, usłysze jej głos,ujrzę powiew jej włosów na wietrze będe wiedział ze to ONA;)))
ps: ostatnio mialem sen i ONA tam była!!..do dziś załuje,że sie obudziłem.....