MENU

Witaj Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku na Naszym portalu randkowym!Portal randkowy Swatka.pl powstał dzięki wysiłkowi wielu doświadczonych specjalistów. Nasz zespół, od kilku lat łączy ludzi w pary, dzięki możliwościom jakie daje Internet.
Swatka.pl “została powołana do życia” z myślą o milionach samotnych Polek i Polaków, mieszkających po lewej i prawej stronie Wisły, od Bałtyku aż po najwyższe szczyty Tatr.
Pomysł pojawił się z prostego rozumowania, że nie wszyscy mają przecież odwagę, czas lub możliwości, żeby szukać miłości w sposób tradycyjny a istniejące na polskim rynku portale randkowe pozostawiają niestety wiele do życzenia.
Być może to nie my pierwsi wpadliśmy na pomysł randek On-line, ale to My, od kilku lat z wytężeniem pracujemy by je ulepszyć i ułatwić ludziom poznawanie się w sieci.

Przykładem również może być jeden z naszych serwisów: Polish Hearts, który przebojem wdarł się na początku 2008 roku na arenę randek internetowych.
Polish Hearts to portal randkowy stworzony z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Jak dotychczas na portalu zarejestrowało się 400 tysięcy użytkowników mieszkających w szesnastu krajach. Serwis Polish Hearts to skuteczne polskie randki dla Polek i Polaków na emigracji. Każdego dnia On-line, jest kilkadziesiąt tysięcy osób! Dzięki nam poznało się tysiące Polek i Polaków. Za naszym pośrednictwem doszło do wielu zaręczyn, ślubów a także narodzin, co niezwykle Nas motywuje do dalszej pracy.
Wielu użytkowników opisuje nam co ich spotkało za pośrednictwem naszych serwisów. Ich wiadomości możecie przeczytać na Swatce lub w serwisie PolishHearts.com w dziale: Historie miłosne.

Portal randkowy Swatka.pl jest bardziej zaawansowanym serwisem, co nie oznacza, że bardziej skomplikowanym. Wszystko, co tworzymy, tworzymy z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika. Każdy profil jest starannie sprawdzany przez naszych pracowników. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wszystkie profile są w 100% prawdziwe.


Życzymy owocnego randkowania!
Zespół Swatka.pl