MENU

Najczęstsze pytania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problem z korzystaniem z serwisu, uprzejmie prosimy o wyszukanie odpowiedzi poniżej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o wysłanie wiadomości używając formularza w sekcji 'Kontakt' lub na adres e-mail: admin@swatka.pl. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy rozwiązać problem w czasie niedłuższym niż 24 godziny.


1. Jestem zalogowana(y), ale mój profil jest niewidoczny dla innych użytkowników serwisu oraz nie mogę wysyłać prezentów. Dlaczego?
Ze względów bezpieczeństwa wszystkich naszych użytkowników, każdy profil podlega manualnej akceptacji przez moderatorów serwisu randkowego Swatka.pl. Dopiero po akceptacji przez moderatora profil będzie widoczny dla innych użytkowników serwisu oraz będzie możliwa pełna interakcja. Może to potrwać: od kilku minut do kilku godzin.

2. Jak moge uzupełnić swój profil?
Aby uzupełnić swój profil: najpierw zaloguj się. Następnie kliknij przycisk: 'Moje Konto'. Na ekranie pojawi się strona edycji profilu. Wypełnij/uzupełnij formularz. Po dokonaniu zmian kliknij przycisk: 'Zapisz'.

3. Jak dodać fotografie do mojego profilu?
Aby dodać fotografie należy zalogować się i kliknąć przycisk: 'Moje Fotografie'. Na ekranie pojawi się panel służący do dodawania i zarządzania Twoimi fotografiami. Fotografię możesz dodać z dysku lokalnego swojego komputera lub jeśli posiadasz kamerę internetową, możesz zrobić sobie fotografię i zapisać ją w serwisie Swatka.pl. Aby dodać fotografię: kliknij przycisk:'Browse' i wybierz swoją fotografię. Po wybraniu fotografii kliknij przycisk: 'Dodaj'. Aby zrobić zdjęcię kamerą internetową: kliknij przycisk 'Zrób Zdjęcie'.

4. Data mojego urodzenia jest nieprawidłowa. Jak mogę ją zmienić?
Jeśli data urodzenia jest nieprawidłowa, zaloguj się i wyślij nam prawidłową datę urodzenia używając formularza w sekcji: 'Kontakt' lub wyślij ją na email: admin@swatka.pl. Data urodzenia zostanie dla Ciebie zmieniona przez administrację serwisu. Data urodzenia jest podawana tylko jeden raz przy rejestracji
i nie można jej zmienić edytując profil.

5. Wprowadziłam(em) zmiany do swojego profilu. Dlaczego zmiany są niewidoczne w moim profilu?
Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników, wprowadzone przez Ciebie zmiany podlegają procesowi akceptacji przez administrację serwisu randkowego Swatka.pl. Zazwyczaj zmiany są akceptowane w ciągu godziny, lecz może to potrwać dłużej(w zależności od ilości profili do zaakceptowania w danym czasie).

6. Chcę zmienić moją nazwę użytkownika. Jak mogę to zrobić?
Nazwa użytkownika jest unikalnym identyfikatorem każdego użytkownika i niestety nie można jej zmienić.

7. Dodałam(em) zdjęcie do swojego profilu i kliknęłam/kliknąłem: 'Zapisz'. Dlaczego dodane zdjęcia nie są widoczne w moim profilu?
Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników, dbamy o jakość oraz autentyczność fotografii. Wprowadzone przez Ciebie zmiany podlegają procesowi akceptacji przez administrację serwisu Swatka.pl. Zazwyczaj fotografie są akceptowane w ciągu godziny, lecz może to potrwać dłużej(w zależności od ilości fotografii do zaakceptowania w danym czasie).

8. Dodałam(em) opis do swojego zdjęcia i kliknęłam/kliknąłem: 'Zapisz'. Dlaczego zmiany nie są widoczne w moim profilu?
Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników, wprowadzone przez Ciebie zmiany podlegają procesowi akceptacji przez administrację serwisu Swatka.pl. Zazwyczaj zmiany są akceptowane w ciągu godziny, lecz może to potrwać dłużej(w zależności od natężenia ruchu).

9. Jak mogę usunąć swoje konto?
Swoje konto możesz usunąć w każdym momencie używając narzędzia: 'Usuń moje konto', które znajduje się w sekcji: 'Moje konto' .

10. Nie mogę się zalogować. Jak mogę po raz kolejny otrzymać swoje hasło?
Możesz w każdej chwili otrzymać informację o swojej nazwie użytkownika oraz zresetować swoje hasło klikając przycisk: 'Przypomnij hasło lub nazwę użytkownika', który znajduje się pod panelem logowania w serwisie Swatka.pl(prawy góry róg ekranu). Kliknij ten przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją. Zostanie do Ciebie wysłany email, dzięki któremu odzyskasz/zresetujesz swoje hasło w bardzo prosty sposób. Dodatkowo po dokonaniu rejestracji został wysłany do Ciebie email z danymi logowania(nazwa użytkownika oraz hasło).

11. Co to jest i do czego służy konto Premium?
Większość funkcji serwisu Swatka.pl jest darmowa, lecz aby posiadać pełny dostęp do serwisu Swatka.pl należy wykupić konto typu: Premium. Tylko posiadacze konta Premium posiadają możliwość bezpiecznej komunikacji tekstowej oraz wymiany danych kontaktowych. Aby wykupić konto Premium zaloguj się na swoim koncie w serwisie Swatka.pl i kliknij przycisk: 'PREMIUM, VIP'. Wybierz tam właściwą dla siebie opcję. Po wybraniu typu członkowstwa zostaniesz przeniesiona(y) na stronę płatności serwisu Swatka.pl.

12. Dlaczego pobieramy opłatę za konto Premium?
Opłata za konto Premium daje Ci bezpieczeństwo wymiany danych kontaktowych oraz większe szanse, że w serwisie Swatka.pl pojawi się ktoś odpowiedni dla Ciebie. Zgromadzone środki umożliwiają nam dotarcie do dużej liczby nowych użytkowników poprzez kampanie reklamowe prowadzone w internecie, prasie i innych miejscach(np. telewizja, koncerty, imprezy itp). Swatka.pl jest w pełni moderowanym serwisem randkowym a nie typowym serwisem społecznościowym. Użytkownicy serwisu Swatka.pl rejestrują się tutaj po to, aby znaleźć swoją miłość. W naszym serwisie znajdziesz tysiące samotnych, poszukujących swojej miłości kobiet i mężczyzn. Dzięki prowadzonym kampaniom reklamowym w serwisie Swatka.pl codziennie rejestrują się setki a nawet tysiące nowych użytkowników. Opłata pozwala nam również na rozwój serwisu poprzez dodawanie nowych funkcjonalności, aby zapewnić Tobie oraz wszystkim naszym użytkownikom jak najprzyjemniejsze poszukiwania swojej miłości. Dodatkowo dzięki zgromadzonym środkom zatrudniamy profesjonalnych moderatorów, którzy nieustannie akceptują profile oraz czuwają nad bezpieczeństwem naszych użytkowników. W każdej chwili, gdy masz jakikolwiek problem, możesz napisać do nas email. Nasi operatorzy rozwiązują problemy użytkowników 7 dni w tygodniu, a maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź to najwyżej 24 godziny. Dzięki temu dajemy Tobie pewność, że w serwisie Swatka.pl znajdziesz wartościowe i przede wszystkim prawdziwe osoby.

13. Jak mogę zapłacić za konto Premium?
Za konto Premium można zapłacić dowolną kartą płatniczą lub przelewem bankowym. Aby zapłacić: zaloguj się w serwisie randkowym Swatka.pl. Przy próbie wysłania wiadomości zostaniesz przeniesiona(y) na stronę płatności w serwisie randkowym Swatka.pl. Alternatywnie: wejdź w sekcję 'Moje konto' i wciśnij przycisk: 'Kup Premium'. Zostaniesz przeniesiona(y) na stronę płatności w serwisie Swatka.pl. Wybierz tam swoją formę płatności klikając odpowiedni przycisk.

14. Czy dane mojej karty płatniczej, mój adres oraz inne dane podawane w procesie płatności są bezpieczne?
System płatności w serwisie Swatka.pl jest obsługiwany przez szanowane i znane na całym świecie firmy G2S i tpay.com. Przy dokonywaniu płatności dane są chronione przez zaawansowany system zabezpieczeń i płatność jest w 100% bezpieczna.

15. Nie mam karty. Jak mogę zapłacić w inny sposób?
Alternatywnie możesz zapłacić za konto Premium przelewem bankowym za pośrednictwem systemu płatności tpay.com. Aby dokonać przelewu bankowego, zaloguj się
i odwiedź stronę płatności. Aby wejść na stronę płatności: kliknij przycisk 'PREMIUM, VIP' i wybierz odpowiedni dla siebie typ członkostwa. Zostaniesz przeniesiona(y) na stronę płatności w serwisie Swatka.pl. Na stronie płatności wybierz swoją opcję płatności. Zostaniesz przeniesiona(y) na stronę z dokładną instrukcją jak dokonać zapłaty.

16. Dokonałem przelewu, a moje konto jest ciągle nie aktywne. Dlaczego?
Uprzejmie informujemy, że system płatności internetowych nie potwierdził NAM Twojej wpłaty (wpłata do nas nie dotarła).

17. Co to jest CVV? I gdzie się znajduje?
Uprzejmie informujemy, że kod CVV to trzy ostatnie cyfry, znajdujące się z tyłu karty, na pasku, gdzie widnieje Twój podpis.

18. Co to jest konto VIP? I do czego służy?
Jeżeli jesteś użytkownikiem VIP, osoby, które dodasz do swojej listy VIP, będą mogły pisać do Ciebie, nawet jeżeli nie posiadają konta Premium.

19. Zostałem dodany do listy VIP danego użytkownika. Dlaczego nadal nie mogę do niego pisać?
Uprzejmie informujemy, aby mieć możliwość wysyłania wiadomości wymagane jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie na serwisie Swatka.pl.