MENU
1/0

tek

ostatnia wizyta: 2012-04-03 08:04:18

Płeć: Mężczyzna
Wiek57 lat
Znak zodiaku:Rak
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:wolny zawód
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Podlaskie, Białystok

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:182
Kolor włosów:jasny szatyn
Kolor oczu:zielony
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w podróży po kraju, w podróży zagranicą, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: biznesowy, wyluzowany, mam swój własny styl
Typ filmów: sensacja, horror, komedia, science fiction, thiller, przygodowy, podróżniczy, kostiumowy, historyczny

O mnie


;-)

Normalny facet, dla jednych atrakcyjny, dla innych nie - to zawsze jest kwestia gustu. Wciąż z młodzieńczą głową i i sprzeciwem wobec monotonii.

Nie szukam krótkiej przygody ale związku który może trwać (a czy przekształci się w coś więcej to już życie pokaże...).
Bliskość, czułość, sex, przyjaźń, może miłość ? Ludzie szukają tego czego nie mają....

NIE ZNOSZĘ sztuczności, arogancji, wywyższania się, szpanu, braku wyczucia czy zakładania czegoś z góry nie znając drugiej osoby, odporności na logiczne argumenty.


JAKI JESTEM ? Nie będę obiektywny ale spróbuję : inteligentny, czasem ambitny, czasem leniwy, egoista ale potrafię także się poświęcić (choć bez przesady - nie zawsze hahaha), wrażliwy (podobno nawet za bardzo...), dziwna mieszanka romantyka i pragmatyka, spokojny z domieszką szaleństwa..., dowcipny i jednocześnie refleksyjny... - mam dwoistą naturę : czasem dusza towarzystwa a czasem samotnik, altruist

Szukam

Kobiety na chwilę lub dłużej (chętniej na dłużej- na stałe). Możliwy jest też poważny związek - wszystko zależy czy powstanie te "coś"....

Moje Zainteresowania

Interesuje mnie całe mnóstwo rzeczy - od filozofii po sex, od nurkowania po inwestycje, od książek po samochody, od różnych podróży po zwykłe leniuchowanie, a więc nudy ze mną nie ma :-)

LUBIĘ kino, książki (dużo książek), historię, muzykę, psychologię, podróże, samochody, wypoczynek - koniecznie nad wodą, tenis, nurkowanie, piwo, wino, miejsca z klimatem.

MARZĘ : o podróżach... dalekich i zwariowanych, takich bez biura podróży i zarezerwowanego hotelu. Indie, Goa, greckie wyspy, Polinezja, Seszele - kiedyś muszę tam być!(przynajmniej w niektórych tych krajach...) Aha - jeszcze o jednym marzę - żeby przenieść się do jakiegoś ciepłego kraju i mieć mały domek z widokiem na morze... Lubię Polskę ale zima i brak słońca przez 8 miesięcy w roku mnie dobija.