MENU

Leksykon uczuć czyli „r” jak randki.

Randka to niezwykłe słowo. To najprościej mówiąc spotkanie dwojga, którzy mają względem siebie jakieś bardziej lub mniej poważne plany. Randki znane są ludziom od wieków. Co prawda przez kolejne pokolenia ich rodzaje i otoczenie znacznie się zmieniały, jednak do dnia dzisiejszego towarzyszą im te same emocje. Randki mogą różnić się w zależności od miejsca, otoczenia i klimatu. I tak typowa romantyczna randka kojarzy się dziś zazwyczaj z kolacją przy świecach, lub spacerem plażą przy zachodzie słońca. Pewnie większość osób ma za sobą jakieś wyjątkowe randki, które na długą utkwią w pamięci, oraz te mniej udane, o których wolelibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Większość z nas też na długo zapamięta swoją pierwszą randkę. Pierwsza randka jest bowiem dla każdego wyjątkowym wydarzeniem. Towarzyszą jej takie emocje jak strach, stres, podniecenie, czy radość. Randki potrafią przyprawić nas o zawrót głowy i kiedy poznamy już czar randkowania moglibyśmy randkować w nieskończoność. Na randki mogą umawiać się wszyscy, bez względu na wiek czy pochodzenie. Choć to zazwyczaj młodzi ludzie najczęściej umawiają się na randki, starsi też poddają się urokowi tych magicznych spotkań we dwoje. A ci, którzy mają problem ze znalezieniem partnera na randkę, lub szukają kogoś wyjątkowego z pomocą przychodzi serwis randkowy. Dzięki niemu mamy możliwość poznania osób, które podobnie jak my chcą umówić się na randkę. Bo do randki trzeba dwojga. I choć zdarzają się randki podwójne, pewnie nawet i potrójne to jedynie te we dwoje mają swoją magiczną i niepowtarzalną moc.

Randki to wyjątkowe spotkania dwojga ludzi, pozwalają się wzajemnie poznać i zbliżyć. Są niewinne randki, są randki, które kończą się jedynie pocałunkiem, oraz te które kończy upojna noc i wspólne śniadanie. Randka to również idealny sposób na ocieplenie relacji w trwałych związkach, gdzie partnerzy popadli już w niechlubną rutynę. Bo przecież randki nie są zarezerwowane tylko dla osób, które dopiero co poznały się przez serwis randkowy, ale dla wszystkich. Już samo słowo randka wprowadza nas w romantyczny nastrój. A randki w stałym związku to idealny sposób na pogrzanie atmosfery, gdy zaczyna już wiać nudą i monotonią.

Randka to jedno z ważniejszych słów w leksykonie uczuć. Bo któż nie kocha umawiać się na randki. Tego dreszczyku emocji, niepewności i podniecenia, które towarzyszą spotkaniu dwojga ludzi nie sposób zastąpić niczym.