MENU

Swatka.pl : Kochanie nie patrz na inne : serwis randkowy

Kobiety są zazwyczaj postrzegane jako niezwykle delikatne i subtelne istoty, często jednak posiadają cechy, za którymi mężczyźni nie przepadają. I tak kobiety potrafią być zaborcze, waleczne, czy też szalenie zazdrosne. Choć zazdrość wydaje się być męską domeną i zazwyczaj to właśnie męska zazdrość jest tematem wielu książek, opowiadań czy filmów, kobiety też mają w tej dziedzinie niemałe pole do popisu. Otóż kobiety też wbrew pozorom potrafią być szalenie zazdrosne o swoich mężczyzn. Choć oficjalnie rzadko, która pani się do tego przyzna, zazdrość o partnera nie jednej z nich spędza sen z powiek. W niektórych przypadkach zazdrość ta przybiera nawet rangę obsesji. Dochodzi do tego, że kobieta zaczyna przeszukiwać rzeczy osobiste swojego partnera, sprawdzać jego telefon, a czasami wręcz go śledzić. Kobiety w obawie przed rywalką potrafią więc posunąć się naprawdę daleko. Facet, któremu trafi się taka zazdrośnica nie ma łatwego życia. Jest pod stałą obserwacją i zazwyczaj nie może nawet pomarzyć o kawie z koleżanką, a takie pojęcie jak randki online może sobie zupełnie wykreślić ze słownika. Przynajmniej do czasu kiedy jest w związku z taką właśnie partnerką.

Na szczęście nie wszystkie kobiety są aż tak obsesyjnie zazdrosne. Większość z nich jednak zachowuje umiar i potrafi wstrzymać się z maniakalną zazdrością. Ale panowie powinni wiedzieć o jednym, żadna ale to absolutnie żadna kobieta nie lubi gdy jej partner ogląda się za innymi kobietami. Jedne prosto w oczy powiedzą „kochanie nie patrz na inne”, drugie, choć nic nie powiedzą, też nie będą zachwycone tym faktem. Po prostu kobiety nie cierpią gdy ich facet patrzy na inne kobiety. Dzieje się tak dlatego, że kobiety chcą być jedynym obiektem pożądania dla swojego mężczyzny. I najlepiej żeby mężczyzna patrzył tylko na nie i tylko ich urodą i wdziękami się zachwycał, i najlepiej jeszcze ciągle je komplementował.

Tak więc panowie, jeżeli na przykład macie już za sobą pierwsze randki online i teraz planujecie wyskoczyć razem do kina czy na kolacje pamiętajcie o podstawowej zasadzie, aby absolutnie nie oglądać się za innymi kobietami w obecności swojej partnerki. Żadna kobieta tego nie lubi i żadna nie zaakceptuje takiego zachowania ze strony swojego partnera. Najlepiej o ile to możliwe cały czas patrzeć w oczy swojej wybranki, a wtedy na pewno będzie ona zachwycona.