MENU

Nietypowe randki: Kochanie, zapraszam cię do baru mlecznego

Do kina, do parku, a może na imprezę u znajomych? Wybór miejsca spotkania jest bardzo ważny, zwłaszcza wówczas, gdy wybieracie się na pierwszą randkę. Decyzja należy najczęściej do mężczyzny, więc – panowie – zadbajcie o to, aby miejsce było idealne.

Randki w Internecie mają tę przewagę nad tradycyjnymi spotkaniami, że odbywają się w świecie wirtualnym. Nie musisz więc spędzać godzin na rozmyślaniach, gdzie zabrać dziewczynę, aby spotkanie było udane. Nic jednak nie zastąpi randki w cztery oczy. Kiedy więc zechcesz przenieść randki w Internecie na realny grunt, dobrze się zastanów, jakie miejsce będzie odpowiednie. Wiele zależy od tego, czy chcesz, aby spotkanie było romantyczne i pełne głębokiego patrzenia sobie w oczy czy może przepełnione śmiechem i żartami. Gdy już ustalisz, jak powinna wyglądać wasza pierwsza randka, wybierz idealną scenerię.

Jeśli tylko istnieje taka możliwość, pójdźcie do ogrodu zoologicznego. Dlaczego? Przede wszystkim nie zabraknie wam tematów do rozmów, ponieważ z pewnością dostarczą ich oglądane zwierzęta. Poza tym będziesz mógł pokazać swoją męską, odważną stronę, gdy niespodziewanie twoją partnerkę przestraszy ryk tygrysa. Z drugiej strony nic tak nie rozczula kobiety jak widok małych surykatek czy małpek. Otoczenie ponadto sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

Kolejne ciekawe miejsce na randkę to kręgielnia. To również doskonała okazja do śmiechu. Z powodzeniem możecie grać we dwójkę, a przy okazji popijać dla rozluźnienia piwo czy drinka. Jeśli grałeś wcześniej, będziesz mógł wcielić się w rolę cierpliwego nauczyciela. A jeśli ona będzie lepsza? Cóż, pokażesz, że potrafisz przegrywać.

Jednym z najpopularniejszy miejsc spotkań jest kino. Powodów ku temu jest kilka. Przede wszystkim, taka randka nie wymaga nerwowego szukania w głowie tematów do rozmowy. W czasie seansu będziecie zajęci oglądaniem filmu, a po wyjściu z kina możecie podzielić się wrażeniami. Co więcej, kinowe fotele sprzyjają bliskości i „przypadkowemu” dotykowi.

Niezastąpiony jest także park. Zieleń, śpiew ptaków, śmiech innych spacerowiczów – to wszystko sprzyja odprężeniu. Pamiętaj jednak, że taka randka opiera się głównie na rozmowie. Jeśli więc nie czujesz się na siłach, aby przez co najmniej godzinę sypać tematami jak z rękawa, wybierz inne miejsce.

Na liście najpopularniejszych miejsc na randkę znajdują się oczywiście wszelkie restauracje i bary. Wybór konkretnego lokalu także trzeba dokładnie przemyśleć. Choć przeważnie sądzi się, że najlepsza będzie droga, wykwintna restauracja, tak naprawdę taki lokal może wyglądać zbyt zobowiązująco. Dziewczyna może nie czuć się w nim swobodnie. Zamiast restauracji możesz wybrać kawiarnię czy pub (ale oczywiście nie taki, w którym dominuje podejrzane podchmielone towarzystwo). Co ciekawe, coraz częściej na miejsce spotkania wybierane są… bary mleczne. Uwaga! Taki lokal sprawdzi się wyłącznie wtedy, gdy dziewczyna ma dystans do siebie i świata oraz ogromne poczucie humoru!