MENU

Kobiece tajniki podrywu: owiń go sobie wokół palca

Uwodzić potrafią nie tylko mężczyźni, chociaż to właśnie im przypisuje się biegłość w tej dziedzinie. Być może dlatego, że uwodzenie „wykonywane” przez mężczyzn jest bardziej oczywiste, kobiece natomiast – subtelne, tajemnicze, podświadome.

Nieodłącznym atrybutem uwodzicielki jest kuszące spojrzenie spod długich rzęs. Nie może to być spojrzenie nachalne, lecz podszyte tajemniczością. Nie wpatruj się więc cały czas w mężczyznę, który cię interesuje, lecz raz spójrz przelotnie, odwróć wzrok, znowu spójrz. Ważny jest również uśmiech. Niech nie będzie to przysłowiowe „szczerzenie zębów”, lecz delikatne uniesienie kącików ust. Tajemniczość, tajemniczość i jeszcze raz tajemniczość!

Ze spojrzeniem i uśmiechem muszą współgrać gesty, a więc mowa ciała. Jeśli masz długie włosy, baw się nimi! Nic tak nie działa na faceta jak okręcanie wokół palca pasma włosów. Dołącz do tego zwilżanie ust i wodzenie palcem po brzegu kieliszka. Zwróć także uwagę na swoją postawę. Jeśli stoisz, wyprostuj się, wciągnij brzuch, delikatnie wypnij biust do przodu. Nie krzyżuj rąk! Taki gest oznacza, że jesteś zamknięta na nowe znajomości albo że… boisz się go! Kiedy siedzisz, załóż nogę na nogę. Kusząco wystające spod spódnicy kolano podniesie mu ciśnienie! Gdy uwodzisz przez serwis randkowy, wprawdzie nie możesz posługiwać się gestami, ale bardzo ważne jest ułożenie ciała na zdjęciu. Usiądź swobodnie, z nogą założoną na nogę, lekko się uśmiechnij. Możesz przyglądnąć się wcześniej zdjęciom gwiazd. Zwróć uwagę na to, jak ustawiają się do fotografii – charakterystyczne jest spoglądanie zza ramienia. Ustaw się tak samo i poproś kogoś o zrobienie zdjęcia.

Mówiąc o gestach, nie można zapomnieć o dotyku. Przelotne, „przypadkowe” muśnięcie jego dłoni czy ramienia sprawi, że między wami przeskoczy iskra pożądania. Nie zapomnij o odpowiednim stroju! Choć powszechnie doradza się, aby założyć spódnicę czy sukienkę, nie rób tego, jeśli znacznie pewniej czujesz się w dżinsach. Na nic zdadzą się uwodzicielskie gesty, jeśli nie będziesz czuła się swobodnie w tym, co masz na sobie. A dżinsy też mogą być seksowne! Załóż obcisłe rurki, obcasy, dobierz bluzkę, która podkreśli twoje atuty – np. kształtny biust – a ukryje mankamenty – np. szerokie ramiona. Jako uzupełnienie stroju dodaj delikatne perfumy. Pamiętaj również o starannym, ale nie przesadnie mocnym, makijażu oraz o manikiurze. O właściwym ubraniu i makijażu pamiętaj także, kiedy korzystasz z serwisów randkowych. Nie zamieszczaj zdjęcia w wyzywającym stroju, jeśli szukasz stałego, poważnego związku.

Liczy się nie tylko to, jak wyglądasz, ale i to, co i jak mówisz. Pozwól mu czuć się, że jest wyjątkowo zabawny, nawet jeśli masz nieco inne wrażenie. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które śmieją się z ich dowcipów. Sama też możesz jakiś opowiedzieć – poczucie humoru u kobiet jest wyjątkowo seksowne! – ale pałeczkę pierwszeństwa pozostaw jemu. Słuchaj go uważnie, nie przerywaj mu, uśmiechaj się delikatnie.

Stosując te rady z pewnością owiniesz go sobie wokół palca, zarówno podczas randki na żywo, jak i przez serwis randkowy.