MENU

Poszukiwanie drugiej połowy zwieńczone sukcesem na portalu matrymonialnym Swatka

„Dziękujemy Wam strasznie za to że nas połączyliście! Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i wciąż nie możemy uwierzyć w to że to właśnie dzięki ogłoszeniu matrymonialnemu w Swatce :)) pozdrawiamy i ściskamy mocno!!! Olga i Rafał”

Na naszą prośbę Olga i Rafał przysłali drugiego maila, w którym dokładnie opisują, jak rozpoczęła się ich znajomość. Oto, co piszą:

„Takich par jak my jest na pewno wiele. Internet jest teraz tak popularny że zakochać mogą się osoby z dwóch końców świata. My na szczęście mieszkaliśmy trochę bliżej :)) Choć pewnie nawet gdybym ja mieszkała tysiące kilometrów stąd, to i tak w końcu umówilibyśmy się na randkę i skończyłoby się tak samo :)) Poznaliśmy się dość zwyczajnie, bo po prostu Rafał napisał do mnie wiadomość i tak się wszystko zaczęło. Mieliśmy dużo wspólnych tematów, bo w tej miejscowości, skąd Rafał pochodził ja w młodości często spędzałam wakacje. Rafał chętnie opisywał co się zmieniło, jak teraz to wszystko wygląda. Był to dość zgrabny pretekst, żebym przyjechała :)) I jak właśnie zrobiliśmy. Po dwóch miesiącach rozmów pojechałam do niego, poszliśmy w nasze ulubione miejsce (jak się okazało obydwoje uwielbiamy tą samą pizzerię ;)) i już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jest między nami chemia. Po pół roku przeprowadziłam się do Rafała. Niedawno wzięliśmy ślub :)) Jeszcze raz przesyłamy Wam serdeczne pozdrowienia!!! Życzymy Wam, żeby takich par jak my było coraz więcej!!”