MENU

Nowoczesny portal matrymonialny

Jak to wyglądało kiedyś…

W czasach, kiedy Internet był postrzegany w kategoriach luksusu, szansę na nawiązanie znajomości dawały papierowe gazety, w których bez problemu można było znaleźć rubrykę z anonsami towarzyskimi. Takie krótkie ogłoszenie matrymonialne zawierało najważniejsze informacje na temat danej osoby – był to najczęściej wiek, wzmianka o stanie cywilnym i o cechach poszukiwanego partnera czy partnerki. Zakres informacji był więc znacznie ograniczony, a fotografie pojawiały się sporadycznie.

Wraz z upowszechnieniem się Internetu szanse na znalezienie drugiej połówki znacząco wzrosły. Stopniowo zaczęły pojawiać się portale matrymonialne umożliwiające umieszczanie anonsów towarzyskich. Jednak prawdziwą rewolucją okazały się serwisy randkowe, w których każdy singiel tworzy swój własny profil i ma nieograniczony dostęp do profilów innych osób. Poszukiwania stały się o wiele łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze.

Swatka w czołówce

Serwisów randkowych jest mnóstwo. Dlaczego to właśnie Swatce warto powierzyć swoje serce? Swatka nie tylko umożliwia stworzenie ciekawego i przejrzystego profilu, który przyciągnie uwagę innych singli, ale i ułatwia same poszukiwania. W jaki sposób? Wystarczy uzupełnić odpowiednią zakładkę i serwis postara się znaleźć kandydata, który spełnia nasze wymagania. Portal informuje nas o tym, kto odwiedził nasz profil, u kogo wzbudził on zainteresowanie. Swatka pozwala nie tylko na przesłanie wiadomości do wybranej osoby, ale i na zaczepienie jej „buziakiem” czy „uśmiechem”. Pamiętajmy, że nie jesteśmy zobowiązani do kontaktu, jeśli ktoś nam nie odpowiada. A gdy adorator nie chce zrezygnować, z pomocą przychodzi nam „czarna lista”. Jak widać, Swatka oferuje wszystkie te „narzędzia”, które są niezwykle przydatne w poszukiwaniach.

Jak to działa?

Przygodę z randkowaniem online poprzez serwis Swatka.pl rozpocząć należy od zarejestrowania się, a więc niezbędna będzie nazwa użytkownika. Po zalogowaniu się pora przystąpić do uzupełnienia profilu. Pamiętajmy, aby wpisywać tylko i wyłącznie prawdziwe dane. Profil warto wypełnić jak najdokładniej, a więc bez pomijania niektórych pól czy zakładek. W przypadku randek internetowych obowiązuje zasada – im lepiej i oryginalniej przedstawimy własną osobę, tym większym powodzeniem będzie się cieszył nasz profil, a stąd już krótka droga do poznania kogoś wyjątkowego. W kontaktach międzyludzkich bardzo ważna jest szczerość, dotyczy to również kontaktów poprzez Internet. Bądźmy szczerzy, a zaoszczędzimy sobie i innym rozczarowań. Miłego randkowania!