MENU

Kolejne szczęśliwe związki zapoczątkowane na stronach randkowych Swatka.pl


Emial otrzymanych dnia: 12.01.2012:

witam całą redakcją i składam noworoczne życzenia aby portal swatka trwał i rozwijał jak dotąd,dziekując wam za obecność wychodzę szczęsiliwy dzieki Wam poznałem wspaniała kobietę miłości mojego życia.Życzyłbym wszystkim co mnie wspaniałego spotkało nie zmieniajcie nic jest wszysko ok z pozdrowieniami i życząc jak najwięcej takich wiadomość z wyrami podziękowania Tomasz wiecej informacji jak rozwjia sie nasze szczęście kontakt na adres ................(tylko do wglądu redakcji).


Kolejny email od tej zakochanej pary:

Witam serdecznie dziękuje za dobre i miłe słowa pozdrawiając cały zespół,poznaliśmy się na waszym portalu we wrześniu. Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce 02.11.2011r,i zaiskrzyło sytuacja jak z bajki nie sądziłem ani moja ukochana że mając38 lat można zakochać się i być szczęśliwym,po mimo że oboje jesteśmy po przejściach życiowych. Myślę że kobieta moja Katarzyna nie będzie miała nic przeciwko bym zaprosił portal ,,SWATKA\\\'\\\' do udziału w zaręczynach jeżeli dojdzie,jeżeli będziecie zainteresowani? Na ten czas poznajemy się i może to trochę potrwać tak więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, jednego możecie buc pewni że połączyła nas miłość z dosłownym słowa znaczeniu i świadom tego co piszę. Jeszcze raz dziękuje za waszą obecność i jak najwięcej takchi mieli z pozdrowieniami Katarzyna i Tomasz szczęśliwi i zakochani


Kolejny Email otrzymany tego samego dnia:

DZIĘKUJEMY PORTALOWI RANDKOWEMU SWATKA ZA TO ŻE POZNALIŚMY SIĘ DZIĘKI JEMU!JESTEŚMY BARDZO SZCZĘŚLIWI DZIĘKUJEMY!ANIA I TOMEK.