MENU

Uczucia najlepiej opiewa poezja.

Kochasz i nie wiesz jak to powiedzieć? Zastanawiasz się jak wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby? Nie możesz się zdecydować czy wybrać jakiś prezent, czy może lepiej kwiaty. A może warto pomyśleć o czymś innym jakimś pięknym wierszu miłosnym. Będzie to oryginalny i ciekawy sposób na pokazanie tego co czujesz. Przecież poezja najlepiej opiewa wszelkie ludzkie uczucia. Od wieków najwięksi poeci zmagali się wyrażeniem uczuć właśnie przez poezję. Ciągle powstają coraz to nowsze utwory o miłości i nikomu się one nie nudzą, bo miłością nie sposób się znudzić. Dziś możemy cieszyć się dorobkiem wspaniałej poezji miłosnej i do woli rozczytywać się w niej. Poezja to doskonały sposób na wyrażenie uczuć ponieważ język poetycki jest niezwykle barwny i kolorowy. Jedynie w wierszu możemy używać metafor, porównań, przenośni i innych środków artystycznych dla wyrażenia tego co czujemy.

Zatem wiersz miłosny może być idealnym prezentem dla kobiety. Większość kobiet to romantyczki i taki romantyczny wiesz będzie dla nich wspaniałą niespodzianką. Jeżeli więc chcesz pozytywnie zaskoczyć dziewczynę poznaną ostatnio na portalu randkowym wyrecytuj jej jakiś wiersz miłosny, a zdobędziesz jej względy i uzna Cię tym samym za mężczyznę wyjątkowego, któremu warto poświęcić swój czas, a może i coś więcej. Kobiety kochają poezje miłosną i mogą w nieskończoność czytać te same wiersze. Mężczyznom może trudno to zrozumieć, ale takie tak już jest. Warto więc poświęcić trochę czasu i wysiłku by nauczyć się na pamięć, jak nie całości to przynajmniej dłuższego fragmentu, jakiegoś wiersza o miłości. Można posunąć się też nieco dalej i spróbować samemu coś napisać. Nie będzie to z pewnością Pawlikowska-Jasnorzewska, ale na pewno zrobi to duże wrażenie na niejednej kobiecie i będzie dla niej wspaniałą niespodzianką. Zwłaszcza jeżeli w swoim profilu na portalu randkowym napisała, że lubi właśnie poezję.

Poezja to wspaniały sposób na wyrażenie swoich uczuć. Wiersze miłosne pobudzają wyobraźnie i w cudowny sposób opisują i oddają to co czujemy, a co czasami trudno jest wyrazić prozą. Jeśli nie wiesz jak w nietuzinkowy sposób powiedzieć co czujesz wyraź to przez poezję.