MENU
1/5

reanimator

ostatnia wizyta: 2012-04-01 19:43:17

Płeć: Mężczyzna
Wiek54 lat
Znak zodiaku:Lew
Stan cywilny:w separacji
Zawód:inne
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Śląskie, Bielsko-biała, Bielsko-Biała

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:182
Kolor włosów:nie ma włosów
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w górach, zwiedzając, w domu
Twój styl: elegancki, wyluzowany, mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, wojenny, kostiumowy, historyczny, dokumentalny

O mnie

Jestem zadbany. Jak na swój wiek nie muszę się niczego wstydzić. Potrafię być elegancki i szarmancki, ale lubię być też na luzie. Do życia podchodzę z dużym dystansem, jestem pełen humoru, potrafię się śmiać z samego siebie. W sytuacjach ekstremalnych nie nadstawiam jednak drugiego policzka… Umiem rozmawiać niemal o wszystkim, a gdy się na czymś nie znam, to nie upieram się przy swoich opiniach. Lubię napić się do obiadu wytrawnego wina, a wieczorem poczuć na języku odrobinę „Jacka Danielsa”. Jestem optymistą - „co mnie nie zabije, to mnie wzmacnia”. Myślę o tym co było w życiu dobre, i o chwilach, które mam jeszcze przed sobą, chwilach którymi mogę się jeszcze z kimś podzielić – bo ja lubię się dzielić szczęściem, lubię pomagać. Czy są jeszcze na świecie kobiety, które można traktować jak partnera, ufać im, liczyć że będą postępować zgodnie ze wspólnymi planami, że się w potrzebie nie odsuną szukając nowej okazji na życie lekkie, miłe i przyjemne - szukając kolejnego sponsora.

Szukam

kobiety energicznej, zdecydowanej, ale i czułej. Umiejącej dla dobra związku iść na kompromisy - potrafiącej słuchać partnera. Kobiety, która o siebie dba, będzie mnie uwodziła, prowokowała, motywowała do działania. Kobiety dobrze ubranej, nie tylko dla kolegów w pracy, ale i w domu. Jak? Może to być klasyczny czarny żakiet z wcięciem w talii, spódniczka „przy ciele”, „dłoń” nad kolanem, czarne pończochy, szpilki, a może jeansy, "bojówki", koszulka i adidasy? Szukam zaufania, szacunku i uśmiech na twarzy. No i jeszcze jednego. Partnerskiej lojalność. W zamian daję to samo - bez ograniczeń. Kobieta jest ze mną wolna. W niczym, co nie uderza w związek, we wspólne interesy jej nie ograniczam. Dzieci? Czymże jest związek bez dzieci? Jestem jak halny wiatr. Czasami powalam z nóg, nie daję spać, niepokoję, ale gdy szczelnie zamkniesz drzwi i okna, zaciągniesz kotary nastaje cisza - zawsze masz więc jakiś wybór. To w dzisiejszym świecie już coś...

Moje Zainteresowania

Kiedyś dawno temu skakałem ze spadochronem. Potem jeździłem trochę konno. Jestem morskim żeglarzem. Zimą potrafię założyć narty, i pomimo, że jestem samoukiem jeszcze żyję. Spokojnie przebiegam 10 okrążeń stadionu, przejeżdżam na rowerze kilkadziesiąt kilometrów. Tatry – to rywalka każdej kobiety. Kocham je. One mnie nigdy nie zdradziły. Tam zasady gry są jasne. Krok w bok, i… Lubię dobre kino (dlatego rzadko tam bywam), teatr, filharmonię, operę. Gdy słucham „Requiem” Mozarta – przechodzą mnie ciarki, przy „Bolerze” Ravela czuję, że za chwilę eksploduję. „Podniecam” się przy „Va pensiero, sull’ali dorata” z „Nabucco” Verdiego,. Słucham RMF Classic i ChilliZet, ale czasami lubię też włączyć jakiś „łomot”. Lubię wiedzieć, co i dlaczego, więc uwielbiam czytać mądre książki. Umiem wymienić żarówkę, „korek” od prądu i „kolanko” po zlewem. Umiem malować, tapetować, kłaść panele i boazerię. Umiem gotować zmywać, sprzątać, prać i prasować – ale nie będę już "służącym". Liczę na partnerstwo.