MENU
1/1

puszysta29waw

ostatnia wizyta: 2011-06-12 16:01:25

Płeć: Kobieta
Wiek42 lat
Znak zodiaku:Baran
Stan cywilny:panna
Zawód:inne
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Wygląd & charakter

Figura:puszysta
Wzrost:170
Kolor włosów:blond
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, nad morzem, zwiedzając, w domu
Twój styl: inny
Typ filmów: dramat, sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, thiller, romans, podróżniczy, melodramat, familijny, musical, popularno-naukowy

O mnie

Mam 29 lat, jestem puszystą kobietą, z szaro-niebieskimi oczami i krótkimi blond włosami. Należę do osób, które przy zawieraniu nowych znajomości są raczej nieufne i zdystansowane. Cenię sobie uczciwość i wzajemny szacunek. Przyznaję, że pisanie o sobie nie jest moją najmocniejszą stroną. Jestem szczera, niczego nie ukrywam, więc odpowiem na każde nurtujące Cię pytania.

Szukam

Interesują mnie mężczyźni między 30 a 40 rokiem życia. Nie jestem desperatką tylko dlatego,że noszę rozmiar powyżej 40. Szukam kogoś kto doceni fakt, że jest mnie dużo. Lubię mężczyzn, którzy potrafią rozmawiać i dawać przyjemność, a nie tylko ją brać. Inteligentnych, z poczuciem humoru, mających swoje pasje i zainteresowania. Zależy mi na partnerze, z którym będziemy mogli wspólnie spędzać czas, bawić się, poznawać. Szukam kogoś, kto mnie zainteresuje, ale nic na siłę i nie od razu.

Moje Zainteresowania

Moją słabością są książki, uwielbiam gotować, podróżować (niestety często palcem po mapie). Chętnie spędzam czas spacerując, spotykając się ze znajomymi. Lubię wypady do kina czy teatru. Zdecydowanie wybieram wodę, góry nie są moim miejscem.