MENU
1/3

ppiastowski

ostatnia wizyta: 2017-12-10 13:42:43

Płeć: Mężczyzna
Wiek32 lat
Znak zodiaku:Byk
Stan cywilny:kawaler
Zawód:inne
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Śląskie, Gliwicki, Knurów

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:188
Kolor włosów:ciemny szatyn
Kolor oczu:brązowy
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, aktywnie, w domu
Twój styl: tradycyjny, elegancki, sportowy, mam swój własny styl
Typ filmów: sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, fantastyczny, thiller, przygodowy, podróżniczy, familijny, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

Pracujący mężczyzna, posiadającym możliwość kierowania samochodem osobowym oraz traktorem (lub ciągnikiem jak kto woli) - też kieruję i to z naczepą by było efektywniej nie mylić z efektownością, w określonych kameralnych okazjach jakie są mi dobrze znane, a komuś mogę wyjaśnić w razie potrzeby. Na ogół jestem osobą skromną, szczerą, uczciwą, odpowiedzialną, w tym pracowitą (ale nie pracoholikiem), nie bojącą się pracy fizycznej. Umiem dawać ciepło drugiej osobie, przeczuwać jej zadowolenie z moich działań, zgłębiać nowe tajemnice...Nie robię nic na siłę stosuje zasadę "pozwól mi działać sprawnie". Mam duszę zagubionego poety, chcącego coś wyrazić lecz duma nie chce pozwolić, a serce niestrudzenie i bez słuchacza rymuje wciąż nowe zdania marnując te niewypowiedziane słowa w "krwionośnym eterze". Może brakuje mi niekiedy cierpliwości w pośpiechu, jednak stosuję zasadę "co możesz zrobić jutro zrób to dzisiaj". Lubię zapach porannej kawy z mlekiem (zdobytym prosto z błogiego łona natury)

Szukam

Wspólnego spędzania czasu, przyjaźni, miłego towarzystwa...czegoś więcej co pokrzepi moje serce. Kogoś kto nie będzie smagał batem za drobiazgi.
Chce odnaleźć malowniczy umysł, który pozwoli poznać swoje piękno przybliżając do uczuć jakie z niego wypływają.
Zastąp mój sen bym nie budził się wiecej co ranka z tęsknotą.

Moje Zainteresowania

Interesuje mnie sport (głównie piłka nożna jak przystało na faceta:-) ), nie odrzucam innych dyscyplin sportowych (człowiek wciąż uczy się nowych rzeczy). Ciekawym okiem spoglądam również w stronę motoryzacji, nowinek komputerowych oraz życia społeczno-politycznego. Poza tym pasjonuje się astronomią, która często wiąże się z wieczornymi spacerami w świetle rozgwieżdżonego nieba...Czasem jeżdżę na koniu, zdarza mi się również spędzać czas w rodzinnej wsi gdzie doświadczam uroków natury. Staram wtedy chodzić na festiwale i festyny by "porajtować" sobie na karuzeli i wylizać watę cukrową. Renowacja rowerków moich pra & praprababek ewentualnie wiekowych "damek". W okresie zimowym rzucam śnieżkami, turlam kule śniegowe, przygotowuje chodnik wędrowcom za miedzy i ogrzewam chałupę tak by nie musieć używać po nocy pogrzebacza. Jak nauczę się na łyżwach to wkrótce poślizgam się, a na razie mogę pooglądać filmy przy kubku gorącej czekolady i prażynek ewentualnie dobrej zisty jak się mi upiecze!?