MENU
1/0

pollo

ostatnia wizyta: 2010-07-13 12:27:45

Płeć: Mężczyzna
Wiek44 lat
Znak zodiaku:Bliźnięta
Stan cywilny:kawaler
Zawód:właściciel
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Lubuskie, Zielona góra, Zielona Góra

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:190
Kolor włosów:blond
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć

O mnie

Pan spod znaku Bliźniąt
To mężczyzna będący uosobieniem wyzwania. Romans z nim przypomina, a raczej jest prawdziwym rock and rollem!!! Ekscytacja sięga zenitu, zwłaszcza, że jest jak powiew świeżego powietrza, jeden „oddech” i już krąży po twoim ciele, po twojej duszy, po twoim sercu a zwłaszcza po twoim umyśle.
Nie możesz myśleć, nie możesz spać ani pracować, jesteś w odmiennym stanie świadomości, bo Bliźniak to taki upajający mężczyzna, który w sekundę zakrada się do twojego wnętrza.
Jak on to robi, że w mgnieniu oka łamie kobietom serca!
To koktajl jego bystrości, inteligencji, seksualności i oczywiście fantazji. On zawsze wie, co powiedzieć, jego odpowiedzi, dowcipy, anegdoty i komplementy są zawsze trafione w samą „dziesiątkę”.
To czarujący facet, z głową pełną pomysłów. To dynamit z wiecznym głodem i apetytem na życie na najwyższych obrotach. A kobiety? Pędzi jak pociąg od stacji do stacji. Może czasem, na którejś ma dłuższy postój. Ale nawet wtedy, wie, że kiedyś przyjdzie odjechać, bo „trasa” czeka.
Ale nieważne czy jest z tobą minutę czy dwadzieścia lat, on zawsze kocha kobietę obok, on kocha wszystkie kobiety. Lubi poza tym przyjaźnić się z kobietami, zgłębiać ich umysły, poznawać ich świat. Uwielbia rozmawiać z kobietami. Bardzo ważne jest dla niego aby w związku była zabawa, ekscytacja, kiedy wkrada się nuda, rutyna lub „suszenie” mu głowy o jakieś przyziemne sprawy - to odchodzi.

Rozdziela seks od miłości. Boi się mieszania razem tych dwóch bytów, a najbardziej przerażają go zobowiązania, czy ograniczenia, a także zbyt sentymentalne traktowanie uczuć.
Wrażliwe romantyczki są dla niego intrygujące, ale raczej na chwilę. Przede wszystkim lubi się bawić, lubi pędzić przez życie jak wiatr, lubi być na fali, a zbyt silne relacje, zbytni dramatyzm i emocjonalność, stanowią balast, przysłowiową „kulę” u nogi, która ciągnie w dół.
Dzięki swojej bystrości i inteligencji, doskonale wie jak cię zdobyć. A najśmieszniejsze jest to, że ty właściwie nie wiesz jak to się stało, że się spotykacie, a już szczyt zdziwienia przeżywasz lądując z nim w sypialni.
Czasem używa innych znanych sobie sztuczek, na „sierotkę”, na „ kumpla”, na „obojętnego”, dla każdego coś innego, i z wrodzoną sobie wprawą doskonale wie, jaką maskę ma włożyć, dla jakiej kobiety.
Jego nieograniczona wyobraźnia, jego fantazje(które lubi odgrywać), jego pewność czynią z niego genialnego kochanka. Seks z nim to sama radość, świetna zabawa i totalny relaks.

Szukam

Sympatycznej,uśmiechnietej,optymistycznie nastawionej do życia dziewczyny:-)

Moje Zainteresowania

Krav Maga,nurkowanie,GPW