MENU
1/1
grzybobranie

mydelkodave

ostatnia wizyta: 2012-08-06 18:58:46

Płeć: Mężczyzna
Wiek29 lat
Znak zodiaku:Byk
Stan cywilny:kawaler
Zawód:wolny zawód
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Wygląd & charakter

Figura:muskularna
Wzrost:173
Kolor włosów:szpakowate
Kolor oczu:brązowy
Stosunek do palenia:palę okazyjnie
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, nad morzem, aktywnie, w domu
Twój styl: nowoczesny, wyluzowany, mam swój własny styl
Typ filmów: podróżniczy, melodramat, historyczny, familijny, musical, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

witam ,
przystojna , ambitna , inteligentna lecz muszę przyznać , że ananalfabetka. Natomiast jestem trochę pedantyczny i trzymam się twardo pewnych zasad takich jak porządek i używanie wyłączenie jednego kosmetyka : mydełka Dave z linii Dave men plus care .Jestem głęboko wierzący , ponieważ zesłała mnie na ten świat dnia bożego 3 maja mataka nas wszystkich . Moim idolem jest Bruno Mars , ponieważ uważam , ze jest inteligentna , ambitna , przystojna i tak jak ona zamierzam zostać bilionerem i tańczyć z szympansami .

Szukam

Ambitny , inteligenty , z poczuceim humoru , wykształcony . Kolejną ważną cechą jest to , zeby potrafił mnie zrozumieć . Mnie i moje życie . Powinna potrafić zabijać muchy m ponieważ u mnie na wsi jest ich od groma . Co do dojenia krów idzie się dogadac , bowiem zakupiliśmy z papą niedawno elektroniczną dojarkę . To chyba wszystko .
Ważne !!!!
Sprzatać nie musi umieć , ponieważ robi to moja mama .

Moje Zainteresowania

pomimo tego , ze jestem juz duzym chłopcem czasem lubie pokopać sobie w piasku . Jest toi kwestia przychiczna , bowiem jako dizecko nie miałam piaskownicy . Odbija się to w moim dorosłym życiu . Na moje 18 ste urodziny dostałam wiaderko , siko , łopatkę , grabki i foremki do babek z piasku . Nie ukrywam , że owe babki z piasku bywają podniecające :)