MENU
1/0

marianna11

ostatnia wizyta: 2011-03-19 21:33:02

Płeć: Kobieta
Wiek37 lat
Znak zodiaku:Waga
Stan cywilny:panna
Zawód:specjalista ds marketingu
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:163
Kolor włosów:ciemny blond
Kolor oczu:zielony
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w podróży zagranicą, w górach, aktywnie
Twój styl: nowoczesny
Typ filmów: dramat, komedia, komedia romantyczna, fantastyczny, podróżniczy, animowany, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

Jestem osobą ciekawą świata i lubiącą go poznawać. Wprawdzie wrodzony i niereformowalny introwertyzm trochę mi to utrudnia, ale staram sie nad tym pracować :)
Staram się cieszyć każdym dniem i realizować swoje marzenia (często mi sie to na szczęście udaje :)) Poza tym mam swoje zdanie i bardzo lubię go bronić, więc na tło dla swojego mężczyzny się nie nadaje (chociaż sytuacji odwrotnej też nie mogę sobie wyobrazić).

Szukam

Mężczyzny o podobych zainteresowaniach (sporty ekstremalane w dziale hobby mile widziane), który poza tym ma poczucie humoru (najlepiej sarkastyczne, w stylu T. Pratchetta), coś ciekawego do powiedzenia i w tym wszystkim potrafi zachować dystans do siebie. Nie lubię mężczyzn zaborczych, którzy chcieliby zamknąć swoją kobietę pod szklanym kloszem i jej nie wypuszczać oraz takich którzy zawsze wiedzą lepiej.

Moje Zainteresowania

W wolnym czasie najbardziej lubie uprawiać sport na świeżym powietrzu, najchętniej w górach. Jeśli pogoda jest niesprzyjająca to czytać książki w domu, czy spotykać się ze znajomymi w pubie lub w kinie czy teatrze.