MENU
1/0

mamysza

ostatnia wizyta: 2011-11-01 16:15:42

Płeć: Kobieta
Wiek70 lat
Znak zodiaku:Byk
Stan cywilny:wdowa
Zawód:pracownik biurowy
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Małopolskie, Kraków

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:152
Kolor włosów:brązowe
Kolor oczu:szary
Stosunek do palenia:palę okazyjnie
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam i wystarczy

O mnie

Absolutnie nieatrakcyjna fizycznie. Punktualna i cenię tę cechę. Brzydzi mnie kłamstwo. Najgorsza prawda jest lepsza. Nie lubię nadużywania słowa przyjażń Z komputerem dopiero usiłuję się zaprzyjażnić. Z charakteru jestem harcerką. Nie przerażają mnie np. trudne warunki na obozie,albo brak sztućców. Lubię ludzi,ale nie do końca im ufam. Łatwo mnie zranić,a urazę zachowuję w sercu długo . Nie obnoszę się z nią bo rozumiem,że ludzie są tacy jacy są. Jestem lojalna. Trwam przy przyjaciołach przeciwko całemu światu.

Szukam

Ciekawego rozmówcy na długie wieczory, jeśli dopisze mi szczęście to prawdziwego przyjaciela. Może nawet wypłakiwać mi w ramię żale z powodu obojętności np.p.X Gdyby jeszcze ów ktoś miał własny pojazd i był w stanie nim jeżdzić to byłby to dobry początek znajomości

Moje Zainteresowania

Podróże, choć ze względu na zdrowie już nie pociągiem czy autobusem. Kocham książki. Tzw. robótki ręczne też nie są mi obce. Muzyka? Prawie każda w zależności od nastroju. Uwielbiam duże psy. Sama takie miałam, ale żadnemu zwierzakowi krzywdy nie uczynię. Chyba że jadowity komar chce zrobić ze mnie sitko. I baaardzo boję się pająków.