MENU
1/3
prawie jak tytanic:D
z szwagierka:) na mostku:P

madziula21

ostatnia wizyta: 2010-07-13 12:27:19

Płeć: Kobieta
Wiek36 lat
Znak zodiaku:Koziorożec
Stan cywilny:panna
Zawód:student
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Łódzkie, Łódź

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:168
Kolor włosów:brązowe
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć

O mnie

Jestem sobą i nie obchodzi mnie to czy komuś się to podoba czy nie?robie to co uważam za słuszne chociaż inni mówią, że postępuję źle ale ja i tak to zrobię bo trzymam się swoich własnych zasad?Nie naśladuje innych i nie staram się być kimś innym nawet jeśli przez to miałabym mieć lepszych znajomych i lepszą opinie?wolę mieć tylko jednego prawdziwego przyjaciela który będzie tolerował mnie taką jaka jestem i nie będzie próbował mnie zmienić niż wielu znajomych... Możesz mi napisać, że jestem brzydka ale Ty nie będziesz przez to ładniejsza. Możesz mi napisać, że jestem głupia ale Ty przez to nie będziesz mądrzejsza. A wiesz dlaczego? Ponieważ cokolwiek mi powiesz to ja się nie zniżę do Twojego poziomu i nie napisze Ci tego samego.
nie mam konta premium prosze o zostawienie innego kontaktu:)

Szukam

"... z czasem może tak ... narazie wolna..." Chcę żeby ktoś o mnie myślał ... tęsknił ... chcę być komuś potrzebna i niezbędna najważniejsza .. niezastąpiona .. konieczna. Chcę być u kogoś na pierwszym miejscu, chcę stać się dla kogoś całym światem. Jestem niewidzialna, wystarczy więc, że mnie zauważysz , żeby stać się całym światem dla mnie... Czasem chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Spojrzeć w Twe oczy, dotykać Twojej twarzy... ust.... pocałować. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie... Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedząc że jestem jedyna. Chcę za Tobą tęsknić .... wiedząc, że i Ty tęsknisz za mną Chciałabym, żebyś mnie po prostu przytulił, położył się obok mnie i delikatnie opuszkami palców, niczym płatkami róży, pieścił namiętnie moje ciało: szyję, dekolt, ramiona, bawił się kosmykami włosów... Chciałabym czuć Twój oddech na swojej skórze, gdy leżysz obok mnie i mimowolnie bawisz się paluszkami na moim brzuszku... Pragnę poznawać mapę Twojego ciała, a z czasem znać na pamięć każdy kawałeczek Ciebie, każde miejsce czułe i wrażliwe na dotyk. Chciałabym.... Jednak nie zawsze można mieć to, czego się chce i pragnie. Ja się cieszę z tego, co mam, a jeśli kiedyś któreś z moich marzeń się spełni, będę bardzo szczęśliwa! Chciałabym.... Skarbie, Ty dobrze wiesz, co czuję, co myślę, czego pragnę... Ty znasz mnie jak nikt inny. Ty!

Moje Zainteresowania

Co lubie:
- spać - śmiać się i wygłupiać - długie spacery po lesie - słoneczko - zwierzęta - naleśniki - podróżować - leniuchować - słuchać muzyki i spiewać - tańczyć - surfować po internecie - jeździć na rowerze - chodzić na zakupy - bawić się, imprezować
Czego nie lubie:
Myśląc o tym, co lubię i uwielbiam od razu przychodzą mi na myśl rzeczy, których nienawidzę, i które doprowadzają mnie do szału.... Chociaż bardzo ciężko mnie zezłościć, to czasem zdarza się to. A czego nienawidzę? gdy ktoś zwracając się do dziewczyny, mówi na nią "laska" ... To działa na mnie jak płachta na byka... natarczywości ludzi... osób nieszczerych, grających i udających innych, niż są w rzeczywistości jedynie z tego powodu, że ktoś tego od nich oczekuje... fałszywych przyjaźni.... Zaskarbiania sobie kogoś jedynie po to, aby czerpać z tej znajomości jakiegoś rodzaju korzyści... Nienawidzę kłamstwa, nawet jak się kłamie w słusznej sprawie. Lepsza jest najgorsza prawda powiedziana prosto w twarz niż kłamstwo za plecami.