MENU
1/1

kamis2525

ostatnia wizyta: 2011-05-01 16:29:48

Płeć: Mężczyzna
Wiek37 lat
Znak zodiaku:Ryby
Stan cywilny:kawaler
Zawód:pracownik biurowy
Wykształcenie:pomaturalne
Lokalizacja: Polska, Warmińsko-Mazurskie, Działdowski, Działdowo

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:180
Kolor włosów:ciemny szatyn
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, nad morzem, zwiedzając, w domu
Twój styl: elegancki, modny, mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, wojenny, thiller, przygodowy, romans, historyczny

O mnie

Fakt, że pisanie o sobie nie przychodzi mi łatwo, lecz podjąłem się tego trudnego zadania specjalnie dla Ciebie, abyś mogła mnie lepiej poznać i zrozumieć.

Nie chcę być oceniany tylko przez pryzmat swoich zdjęć, zależy mi na tym abyś ujrzała moje piękno wewnętrzne, doceniła kim tak naprawdę jestem, poznała moje pasje i osobowość.

Jestem facetem pewnym siebie, dążącym do wyznaczonego przez siebie celu, wesołym, pełnym pasji, lubiącym wyzwania i przygody, kochającym podróże i szukającym tej drugiej połówki oraz ciepłej atmosfery przy wspólnych rozmowach.

Jestem osobą bardzo aktywną, uwielbiam sport w każdej postaci. Jestem fanem siatkówki.

Kocham ten sport! Jest to dyscyplina, którą zaraziłem się od brata będąc dzieciakiem. Jak niektórzy powiadają jest to sport dla inteligentnych ludzi... W pełni się z tym zgadzam gdyż to co się dzieje na boisku jest niewiarygodne i czasem trudne do zrozumienia. Tam podejmujesz decyzję w ułamku sekundy, nie jest to taka prosta gra ...:):):)

Szukam

Kolor włosów, skóry i wzrost nie gra roli...

choć przyznam, że lubię wysokie,malutkie kobiety...

wygląd nie jest dla mnie najważniejszy ale jak każdy normalny facet lubię przyglądać się kobietom patrzeć im głęboko w oczka i podziwiać je za całokształt...Przede wszystkim Liczy się dla mnie wnętrze...

Inteligentna, otwarta, ciepła, z poczuciem humoru, lubiąca wyzwania, uśmiechnięta, czuła wrażliwa, kochająca...I Musi mieć te ciepłe światełko w oczkach!

To coś, czego nie potrafię opisać słowami...


Może właśnie to Ty ;]