MENU
1/2

inezmadeline

ostatnia wizyta: 2013-02-13 01:20:17

Płeć: Kobieta
Wiek27 lat
Znak zodiaku:Rak
Zawód:student
Wykształcenie:pomaturalne
Lokalizacja: Polska, Łódzkie, Łowicki, Bełchów

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:165
Kolor włosów:jasny blond
Kolor oczu:szary
Stosunek do palenia:palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: artystyczny, mam swój własny styl, inny
Typ filmów: dramat, komedia, psychologiczny, thiller, animowany, dokumentalny

O mnie

Jestem istotą szalenie otwartą i pozytywnie zakręconą. Szybko ufam ludziom, przez co łatwo mnie zranić, mimo to łatwo odnaleźć we mnie wiernego kompana w najbardziej nawet szalonych działaniach.

Mój styl bycia oraz podejście do życia jest typowo punkowe. Jestem basistką w zespole, udzielam się w akcjach organizowanych z ramienia squotu anarchistycznego (protesty przeciwko nieprawnym wysiedleniom lokatorów, promowanie idei freeganizmu, propagowanie kultury i sztuki offowej), wierzę w idee lewicy wolnościowej, choć oczywiście wszystko z umiarem i w granicach. ;) Lubię żyć chwilą. Czasami bywam dość infantylna, zawsze jednak idę przez życie z podniesioną głową i ponoszę pełną odpowiedzialność za swoje czyny.
Lubię pomagać ludziom; lubię rozmawiać zarówno na tematy śmiertelnie poważne, jak i kompletnie błahe. Lubię podejmować spontaniczne decyzje i dawać się ponieść szaleństwu. Lubię spełniać marzenia, własne i cudze i zmieniać świat we własną utopię.

Szukam

Nie poszukuję związku, ponieważ w takowym się znajduję. Szukam natomiast przyjaźni; istoty, z którą będę mogła porozmawiać o wszystkim i o niczym, która poszerzy moje horyzonty, z którą wymienię się doświadczeniami i która będzie mi towarzyszyć w realizacji nawet tych najbardziej szalonych, spontanicznych pomysłów. :)

Moje Zainteresowania

Nie potrafię żyć bez muzyki, w dużej mierze punkowej i pop-punkowej, aczkolwiek nie zamykam się na inne gatunki, lubię słuchać wszystkiego co w jakikolwiek sposób mnie zaintryguje.
Jestem basistką, tworzę także teksty, zarówno poetyckie jak i prozatorskie. Amatorsko rysuję, nieamatorsko gotuję. Uwielbiam oglądać filmy, szczególnie z gatunku dramatu, biografii lub komedii z typowo brytyjskim humorem. Uwielbiam także dobrą literaturę. Jako że jestem istotą żywiołową kocham koncerty - zarówno jako widz, jak i samemu będąc na scenie.
Ponadto interesuję się polityką, przy czym ukierunkowana jestem na skrajną lewicę.
Lubię sama projektować i szyć swoje stroje, torby.. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie umiejscawiała we wszystkich projektach kłódek, zamków blyskawicznych, kostek do gry i brytyjskich flag. ;)
Jestem pasjonatką piercingu, którym zresztą się zajmuję. No i co tu kryć, mam kompletną słabość do kotów. :)