MENU
1/5

heniuaz

ostatnia wizyta: 2021-01-08 09:47:58

Płeć: Mężczyzna
Wiek69 lat
Znak zodiaku:Bliźnięta
Stan cywilny:rozwiedziony
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:178
Kolor włosów:szpakowate
Kolor oczu:brązowy
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach, nad morzem, zwiedzając, aktywnie
Twój styl: tradycyjny, biznesowy, elegancki, modny, nowoczesny
Typ filmów: dramat, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, wojenny, thiller, romans, podróżniczy, historyczny, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, poważnego związku, zabawy
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

Intelegietny dzentelmen Polskiego pochodzenia, kosmopolityczny, wysoko wykształcony i intensywnie podróżujący. Mieszkam część roku w Warszawie Wilanów a zima w Stanch Zjednoczonych w słonecznej Arizonie. Angielski jest moim podstawowym jezykiem ale rowniez mowie i pisze po polsku.Szukam tylko i wyłącznie poważnego związku opartego na szacunku, wyrozumiałość i tolerancji. Jestem z zwodu inzynierem, pracowalem przez 25 lat w przemysle elektornicznym z firma Motorola a prez 18 prowadzilem swoja firme Inwestycji Nieruchomosci Dochodowej ktora juz rozwiazalem.

Szukam

Pragne pozna Pania inteligentna, zadbana i z klasa ktora jest dobroduszna, trosliwa, wyrozumiala, tolerancyjna, optymystyczna, czula, szczera, aktywna i ma podobne zaintersowania i wartosci i zgodny charakter.

Moje Zainteresowania

Jestem aktywnya osoba z szerokiem zakresem zaintersowan...podroz jest moja pasja. Rowniez interesuja mnie sztuki klasyczne, literatura, film, wedrowanie po gorach, spotkania towarzystkie i praca wspoleczna.