MENU
1/0

fairy_chocolate

ostatnia wizyta: 2011-06-11 10:33:19

Płeć: Kobieta
Wiek32 lat
Znak zodiaku:Rak
Stan cywilny:panna
Zawód:student
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:172
Kolor włosów:ciemny brąz
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Nie mam i nie chce mieć
Wakacje: w podróży zagranicą, w górach, nad morzem, zwiedzając, w domu
Twój styl: mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, psychologiczny, thiller, kostiumowy

O mnie

Jestem wrażliwą 19-stką, która kiedyś biegnąc z głową w chmurach walnęła czołem w mur;] Przez los, który uparcie sypie mi śniegiem w oczy, nauczyłam się sceptycyzmu. Mimo to mam w sobie wielkie pokłady ciepła i słodyczy, którą jestem gotować dać każdemu (tak, jestem z tych co płaczą nad rozjechanym na drodze pieskiem). Braku inteligencji mi nie zarzucisz, potrafię być niezmiermie uparta i dociekliwa, ale wybaczysz mi to! Jestem też uroczo roztrzepana i marzycielska, tak przynajmniej wszyscy mi mówią:) Właściwie cały ten opis, to zbieranina tego, co mówili o mnie wszyscy moi chłopcy. Ale chciałabym, żeby w końcu powiedział coś o mnie prawdziwy mężczyzna...

Szukam

Mężczyzny. Nie chłopca, chłopców mam wokół siebie wystarczająco dużo. Chłopców Piotrusiów Panów, którzy ledwo umieją sami zawiązać sobie buty.
A ja potrzebuję niezależnego (od mamusi i pracy w biedronce) mężczyzny, który jest ode mnie starszy, ustawiony zawodowo, zaopiekuje się mną, i uzna fakt, że jestem płcią słabszą, której trzeba bronić, której trzeba torować drogę w tłumie, a jednocześnie być dla niej opoką, wzorem, stabilnością. Możliwe, że będę szukać w Tobie odrobiny ojca, którego chcę o wszystko pytać, który wszystko mi wytłumaczy i odpowie na większość moich pytań. Uwielbiam słuchać, więc chcę żebyś miał o czym opowiadać, z czego się zwierzać.

Co do spraw praktycznych:) Jako tradycjonalistką, uważam, że facet może, a nawet powinien utrzymywać kobietę. Jeśli chcesz żebym była zadbana, zadbaj o mnie i weź mnie na zakupy. Bądź dżentelmenem i nie karz mi płacić po połowie, gdy weźmiesz mnie do knajpy (to bardzo studenckie, ale jak już mówiłam, nie szukam studenta).

Moje Zainteresowania

Uwielbiam książki i muzykę! Kocham też teatr, ale z powodu studenckich realiów finansowych nie mogę sobie na nie pozwolić za często. Może pójdziemy razem? Kino też może być, jestem pasjonatką ale tylko dobrych filmów... a mam niezawodny gust, dlatego lubię dyskutować z ludźmi, którzy mają odmienne zdanie - mała kłotnia zawsze podgrzewa atmosferę;)
Jeśli chodzi o aktywność fizyczną - to kocham jogging! Biegam codziennie, o ile pozwala pogoda. Prócz tego pływanie, które było moją PIERWSZĄ fascynacją: ćwiczyłam ostro z trenerem i startowałam w zawodach, niestety - studenckie realia finansowe....