MENU
1/3

elektro10

ostatnia wizyta: 2018-06-20 19:06:03

Płeć: Mężczyzna
Wiek69 lat
Znak zodiaku:Ryby
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:właściciel
Wykształcenie:podyplomowe
Lokalizacja: Polska, Pomorskie, Gdańsk

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:166
Kolor włosów:czarne
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: tradycyjny, elegancki, sportowy, nowoczesny, wyluzowany
Typ filmów: dramat, sensacja, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, wojenny, przygodowy, podróżniczy, melodramat, kostiumowy, historyczny, musical, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

MIŁY ELEGANCKI SYMPATYCZNY MĘŻCZYZNA WOLNY KULTURALNY NIEPALĄCY ALKOHOL OKAZJONALNIE. POSIADAM POCZUCIE HUMORU, LUBIĘ MUZYKĘ MIŁYCH LUDZI ZAWSZE ZADBANY. MIESZKAM SAM NIE MAM ZOBOWIĄZAŃ NIEZALEŻNY FINANSOWO I MIESZKANIOWO-ZARADNY.ROMANTYK,CZUŁY UCZUCIOWY-CHCE SIE ZAKOCHAĆ Z WZAJEMNOŚCIĄ.POZNAM PANIĄ NA STALĄ MIŁOŚĆ PRZYJAŹŃ BYŚMY REALIZOWALI ZYCIE WE DWOJE NA DOBRE I ZLE W PRZYJAZNI.LUBIĘ OTWARTOŚĆ i ROZMOWĘ SZCZERĄ ZDECYDOWANIE NA DALSZE ZYCIE WE DWOJE. KLIKAM NIE DLA ZABAWY,LECZ BY CIEBIE POZNAĆ OSOBIŚCIE-SZUKAJ NA INNYM PORTALU...PRAGNĘ OSOBISCIE POZNAĆ CIEBIE I OD CIEBIE ZALEZY NASZA ZNAJOMOSC KONTAKT.OCZEKUJE KONTAKTU OD PANI SZUKAJĄCEJ REALNEGO PARTNERA PRZYJACIELA NIE WIRTUALNEGO.JESTEM TU NIE DLA ZABAWY TYLKO BY POZNAĆ PANIĄ KTÓREJ BRAKUJE MIŁOŚCI BLISKOŚCI-ZWIĄZKU I ŻYCIA WE DWOJE.PROSZĘ O NAPISANIE ADRESU KONTAKTU,WOWCZAS ODPISZE I POZNAMY SIE OSOBISCIE. OBECNIE NIE MAM PREMIUM,LUB PODAJ ADRES KONTAKTOWY e-mail lub inny. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Szukam

PANI ATRAKCYJNEJ,MILEJ,PEŁNEJ CIEPŁA CZUŁOŚCI,NAMIETNOSCI WDZIĘKU,O SZCZUPLEJ BUDOWIE I ŁADNYM UŚMIECHU,MŁODYM WYGLĄDZIE O GORĄCYM SERCU BLISKOŚĆ WAZNA.NIEZALEŻNEJ MIESZKANIOWO I FINANSOWO, KTÓRA SZUKA PRZYJAŹNI I MIŁOŚCI STAŁEGO ZWIĄZKU.JESTEM NA TYM PORTALU BY POZNAĆ PANIĄ NA STAŁĄ MIŁOŚĆ- PRZYJAŹŃ, BY KOCHAĆ SZANOWAĆ SIĘ WZAJEMNIE.JEŚLI CHCESZ MNIE POZNAĆ I ZWIĄZAĆ SIĘ B.BLISKO BY RAZEM IŚĆ PRZEZ ŻYCIE NA DOBRE I ZŁE - PROSZĘ NAPISZ-SPOTKAJMY SIĘ OSOBISCIE. ZDJĘCIE KONIECZNE-PODAJ ADRES,KONTAKT DO SIEBIE.

Moje Zainteresowania

INTERESUJĄ MNIE: SPORT KINO TEATR KONCERTY DOBRA MUZYKA ROWER SAMOCHÓD SPACERY ZAJĘCIA TECHNICZNE,INTERNET,MILE MIEJSCA ROMANTYCZNE - UWIELBIAM PRZYRODĘ SPACERY SŁONCE ,ZWIEDZANIE CIEKAWYCH MIEJSC. CHCE STWORZYĆ RAZEM Z PARTNERKĄ WSPÓLNY DOM I ŻYĆ W NIM WE DWOJE.PROSZĘ O POWAŻNE OFERTY -POZNAJMY SIE REALNIE OSOBISCIE. SZKODA CZASU NA ZABAWĘ W KLIKANIE..