MENU
1/3

elektro10

ostatnia wizyta: 2022-08-14 17:46:05

Płeć: Mężczyzna
Wiek71 lat
Znak zodiaku:Ryby
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:właściciel
Wykształcenie:podyplomowe
Lokalizacja: Polska, Pomorskie, Gdańsk

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:166
Kolor włosów:czarne
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: tradycyjny, elegancki, sportowy, nowoczesny, wyluzowany
Typ filmów: dramat, sensacja, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, wojenny, przygodowy, podróżniczy, melodramat, kostiumowy, historyczny, musical, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

MIŁY ELEGANCKI SYMPATYCZNY MĘŻCZYZNA WOLNY KULTURALNY NIEPALĄCY ALKOHOL SPORADYCZNIE.LUBIĘ CZUŁOŚC BLISKOŚĆ ŻYCZLIWOŚĆ POCZUCIE HUMORU USMIECH MUZYKĘ.MIESZKAM SAM NIE MAM ZOBOWIĄZAŃ NIEZALEŻNY FINANSOWO I MIESZKANIOWO ZAWSZE ZADBANY.
POZNAM PANIĄ NA STAŁE-NA MIŁOŚĆ PRZYJAŹŃ BLISKOŚC NA ŻYCIE Z SOBĄ W PRZYJAZNI NA MILE SPEDZANIE CZASU.LUBIĘ OTWARTOŚĆ KONKRETNOŚĆ ZDECYDOWANIE NA SZCZERĄ ROZMOWĘ ORAZ REALNE SPOTKANIE WE DWOJE.BARDZO PROSZE O KONTAKT SPOTKAMY ZDECYDOWANIE REALNIE.PROSZĘ O KONTAKT-NAPISZE- ZADZWONIE DO CIEBIE.NIE MAM PREMIUM..

Szukam

POSZUKUJE PANI ATRAKCYJNEJ DBAJACEJ O SIEBIE ,MILEJ,PEŁNEJ CIEPŁA CZUŁOŚCI,WDZIĘKU O ŁADNYM UŚMIECHU,MŁODYM WYGLĄDZIE Z DOBRYM SERCEM.BARDZO WAZNA DLA NAS JEST BLISKOSC I PRAWDZIWOŚĆ ODCZUĆ WZAJEMNYCH.PANI POWINNA BYC NIEZALEŻNA I SAMA O SWOIM ZYCIU DECYDOWAC.. PROSZE NAPISZ PODAJ KONTAKT DO SIEBIE.SZUKASZ PRZYJAŹNI MIŁOŚCI STAŁEGO ZWIĄZKU NA DOBRE I ZŁE.OBECNIE NIE MAM PREMIUM.PODAJ KONTAKT DO SIEBIE.

Moje Zainteresowania

INTERESUJĄ MNIE: SPORT KINO TEATR KONCERTY DOBRA MUZYKA ROWER SAMOCHÓD SPACERY ZAJĘCIA TECHNICZNE,INTERNET,MILE MIEJSCA ROMANTYCZNE - UWIELBIAM PRZYRODĘ SPACERY SŁONCE ,ZWIEDZANIE CIEKAWYCH MIEJSC. CHCE STWORZYĆ RAZEM Z PARTNERKĄ WSPÓLNY DOM .PROSZĘ O POWAŻNE OFERTY -POZNAJMY SIE REALNIE OSOBISCIE.