MENU
1/1

czardasz

ostatnia wizyta: 2014-02-23 21:36:49

Płeć: Kobieta
Wiek54 lat
Znak zodiaku:Skorpion
Stan cywilny:rozwiedziona
Zawód:inne
Wykształcenie:średnie
Lokalizacja: Polska, Małopolskie, Kraków

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:165
Kolor włosów:ciemny brąz
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Mam
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, nad morzem, zwiedzając, w domu
Twój styl: artystyczny, elegancki, wyluzowany, mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, science fiction, fantastyczny, wojenny, thiller, przygodowy, podróżniczy, melodramat, kostiumowy, historyczny, animowany, musical, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

Mam kontrastowy charakter, duży temperament, ale preferuję monogamię. Jestem z natury refleksyjna, uczuciowa i troskliwa, stała, romantyczna i namiętna w Miłości, zasadnicza, ale z artystyczną fantazją, pełna zrozumienia i ciepła, ale gdy trzeba - energiczna, zdeterminowana, waleczna, praktyczna, zwłaszcza w interesie tych, których kocham czyli najbliższych...Cenię szczerość, bezpośredniość, WIERNOŚĆ, wyrafinowanie, ale też prostotę. Nie toleruję kłamstwa, prostactwa, chamstwa, agresji, fałszu. Nie mam konta premium-przyznaję się-nie kupiłam z lenistwa,ale pewnie w końcu kupię :-) Proszę o podanie adresu maila w wiadomości. Fatalnie wychodzę na zdjęciach, jestem zdecydowanie niefotogeniczna, na co dowód widnieje na załączonym obrazku - mam nadzieję, że z trzech moich fotek, które posiadam, ta straszy w najmniejszym stopniu :D Poza tym - wolę śmiać się z siebie, niż z innych :-) Mam niewiele kompleksów, jednak jestem raczej skromna, niż przesadnie pewna siebie.

Szukam

Mężczyzny zdecydowanego na STAŁY, a nie przelotny związek bez więzi emocjonalnej i intelektualnej, szczerego, z dobrym sercem, oddanego w Miłości, a nie z imponującym majątkiem, stanowiskiem, prestiżem zawodowym, zamiast uczuć i ciepła. Rozumiejącego znaczenie słów: Miłość, szacunek, partnerstwo, dom. Szukam domatora, ale też towarzysza podróży, opiekuńczego, "na dobre i na złe", ceniącego Miłość w starym, dobrym wydaniu. Męskim szowinistom z kompleksami serdecznie dziękuję - znam temat aż za dobrze, nie jestem masochistką :-) Karierowicze i erotomani gawędziarze, reagujący tylko na słowo "temperament" w moim opisie - żegnam :-) Mężczyzny, z którym można porozmawiać o czymś więcej niż seks, czyli dysponującego też jakimś w miarę szerokim horyzontem, pasjami, wyobraznią niekoniecznie tylko erotyczną, NORMALNEGO, bo z "psychicznym" już byłam, więc kolejny raz się nie nabiorę raczej...Temperament wskazany, ale na bazie więzi emocjonalnej i intelektualnej. Pozdrawiam :-)

Moje Zainteresowania

Różnorodne: muzyka (rock, art-rock, rock progresywny, alternatywny, jazz, folk, klasyczna itd.), teatr (zarówno klasyka, jak i awangarda), dobre, często ambitne kino, literatura, SZTUKA pod każdą postacią, kultury, religie, języki orientalne i słowiańskie, duchowość prawosławia, podróże do ciekawych miejsc, przebywanie na łonie natury, ale też zwiedzanie zabytków, koncerty itp., mistycyzm, etnografia, taniec, wystrój wnętrz.
Odkąd pamiętam, jestem uzależniona od muzyki i klimatu wnętrza - wpływa to na mój nastrój bardziej, niż pogoda :-)
Z powodu ciągłego płynięcia w muzyce i obłokach lub natłoku konkretów (dla "równowagi") - nadal nie kupiłam premium, SORRY, poprawię się za jakiś czas :-)