MENU
1/1

buerfly1988

ostatnia wizyta: 2017-03-27 17:45:30

Płeć: Mężczyzna
Wiek34 lat
Znak zodiaku:Panna
Stan cywilny:kawaler
Zawód:specjalista ds marketingu
Wykształcenie:pomaturalne
Lokalizacja: Polska, Zachodniopomorskie, Policki, Police

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:185
Kolor włosów:inne
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, aktywnie
Twój styl: elegancki, modny, mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, science fiction, fantastyczny, wojenny, thiller, romans, kostiumowy, historyczny, familijny, animowany

O mnie

Jestem osobą ambitną. Wiem czego chcę od życia, jestem bezpośredni, pewny siebie, konkretny, wierny i romantyczny. Uwielbiam kino. W nieskończoność mogę oglądać
filmy z pasją, które naprawdę mnie dotknęły. Dobry film przypomina mi, że wspaniałe rzeczy są możliwe. Wspaniale byłoby iść do kina mając przy ramieniu inteligentną i piękna dziewczynę, która jeszcze ma poczucie humoru... Uwielbiam także romantyczne spacery, jak i również kolacje w blasku księżyca , lampce dobrego wina i rozmowie. Szanuję ludzi i również tego od nich oczekuję. Jestem człowiekiem przedsiębiorczym , który poprzez pracę kształtuję się, odczuwa satysfakcję , oraz spełnienie.

Szukam

partnerki, no cóż powiedziałbym że nie patrzę na wygląd ,ale powiem wam jednak że minimalnie tak,ale nie liczy się dla mnie to ile dziewczyna ma wzrostu ,ani też rozmiar jej ciałka, nie liczy się dla mnie rozmiar biustu,kolor oczu lecz jak najbardziej wnętrze jej.bo nie skóra zdobi człowieka lecz jego charakter:)

Moje Zainteresowania

lubię imprezować raz na jakiś czas ,mimo iż jestem informatykiem to nie jestem samotnikiem i lubię spędzać czas z znajomymi:)