MENU
1/1

aisza2013

ostatnia wizyta: 2013-05-31 11:13:53

Płeć: Kobieta
Wiek63 lat
Znak zodiaku:Wodnik
Stan cywilny:rozwiedziona
Zawód:inne
Wykształcenie:pomaturalne
Lokalizacja: Polska, Śląskie, Częstochowski, Olsztyn

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:170
Kolor włosów:jasny blond
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:palę okazyjnie
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: tradycyjny, artystyczny, elegancki, nowoczesny, wyluzowany, mam swój własny styl, inny
Typ filmów: sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, thiller, podróżniczy, familijny

O mnie

Witam serdecznie, mam na imię Asia. Parę słów o mnie. Mam 53 lata i 170cm wzrostu. Posiadam wykształcenie policealne. Obecnie mieszkam w Olsztynie w mieszkaniu własnościowym, jednakże jestem otwarta na zmianę miejsca zamieszania, zatem w zasadzie region nie gra dla mnie większej roli. Jestem kobietą o ustabilizowanej sytuacji życiowej, tj. cywilnej, rodzinnej, zawodowej, materialnej. Pracuję zawodowo. Jestem już 10 lat po rozwodzie.
Jestem kobietą wrażliwą, lojalną, ciepłą i szczerą. W wolnym czasie lubię podróżować, spacerować, czytać dobre książki i oglądać dobre filmy. Cenię sobie również dobrą kuchnię, jak też muzykę z lat 80-tych i dobrego, starego bluesa oraz poezję śpiewaną.

Moje Zainteresowania

Postanowiłam w końcu znaleźć mężczyznę, z którym będę mogła szczęśliwie się na stałe związać. Szukam mężczyzny, który podobnie jak ja- szuka kogoś poważnego NA STAŁE i posiada ustabilizowaną sytuację cywilną, rodzinną, majątkową i zawodową- warunek konieczny. Koniecznie również bez nałogów (ewentualnie palenie papierosów wchodzi w grę, ale na pewno nie nadużywanie alkoholu itp.) Opcja przelotnego romansu nie wchodzi absolutnie w rachubę.