MENU
1/3

abron37

ostatnia wizyta: 2017-03-16 21:43:05

Płeć: Mężczyzna
Wiek51 lat
Znak zodiaku:Panna
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:informatyk
Wykształcenie:średnie
Lokalizacja: Polska, Łódzkie, Łódź

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:176
Kolor włosów:ciemny blond
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Mam
Wakacje: w swoim mieście, w górach, nad morzem, w domu
Twój styl: tradycyjny, artystyczny, mam swój własny styl
Typ filmów: sensacja, komedia, komedia romantyczna, science fiction, fantastyczny, przygodowy, podróżniczy, kostiumowy, historyczny, familijny, animowany, musical, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

Gdzieś między gwiazdami, jest takie jedno miejsce , gdzie taki sobie ot, mały pyłek we wszechświecie , spogląda , na krążący wokół niego cudowny zbiór gwiazd i dostrzegając również ,że stoi on na takiej małej planecie ,która i ona w swym życiu układa sobie wspaniale chwile , dostrzega że jej cudownie udało się połączyć jej dwie połówki , tą ciemną i tą jasną , tak jak ona łączy swą połówkę słoneczną z połówką nocy swej , tak i on ma nadzieję , na tą drugą właściwą swoją, piękną.

jestem sobą, tak sądzę ,gdyż, ciągle gonię za marzeniami.

bardzo gorąco proszę o wybaczenie ,że nie odpisuję na tak miłe gesty , lecz nie jestem na chwilę obecną,osobą mogącą korzystać z konta pozwalającego na ten gest, gdy nastąpi możliwość odpisani, uczynnię tą możliwość realną i z miłą chęcią odpiszę . teraz więc bardzo proszę o wybaczenie.

Szukam

osoby płci pięknej , która wiedzieć będzie ,czym jest wspólna miłość i wzajemne wsparcie, oraz to co właściwe i pięknem się mieni.

Moje Zainteresowania

malarstwo,grafika, sztuka,piękno natury i motyle na promieniach słońca tańczące