MENU
1/1

Vodnik23

ostatnia wizyta: 2014-12-25 14:04:44

Płeć: Mężczyzna
Wiek37 lat
Znak zodiaku:Wodnik
Stan cywilny:kawaler
Zawód:student
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Podkarpackie, Mielecki, Mielec

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:171
Kolor włosów:czarne
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach
Twój styl: tradycyjny, biznesowy, elegancki, wyluzowany
Typ filmów: horror, komedia, komedia romantyczna, wojenny, podróżniczy, dokumentalny

O mnie

Spontaniczny , spokojny o ile ktoś mnie nie wyprowadzi z równowagi :) Student wydziału Prawno - administracyjnego oraz przyszły inspektor BHP :) . Czasami lekko zamyślony i czasami pozytywnie zakręcony , lubię gaduły , lubię rozmawiać podobno przy mnie można się wygadać :) Czasami uparty i zawsze ukierunkowany na to co chcę osiągnąć .

Szukam

Po prostu partnerki , kobiety która wie czego chce i tak jak ja do tego dąży , z jednej strony dziecinnej a z drugiej strony równocześnie kobiecej , zwariowanej , takiej której energia doda mi pozytywnego kopa , takiej z którą będę mógł rozmawiać o poważnych rzeczach , ale i o tych mniej poważnych . Romantycznej gaduły , bo lubię słuchać i lubiącej niezapowiedziane kolacje przy świecach bo uwielbiam wykręcać takie numery , kobiety z którą będziemy się uzupełniać ale nie do końca gdyż każde z nas powinno mieć swój malutki kawałek podłogi . Szukam kobiety na której będę mógł polegać a wtedy zrewanżuję się tym samym . Partnerki która nie będzie mnie określała przez zasobność portfela , ale przez to jaki jestem . Może to dużo może mało oceń sama .

Moje Zainteresowania

Interesuję się muzyką , filmem , uczę się grać na gitarze , lubię tzw spontaniczne wyjazdy typu wypad w góry , maniakalnie jeżdżę na koncerty zwłaszcza grupy Scorpions dzień bez muzyki to dzień stracony :) Gotuję podobno bardzo smacznie :)