OLO696
ostatnia wizyta: 2011-09-21 22:47:34
| Płeć: | Mężczyzna |
|---|---|
| Wiek | 47 lat |
| Znak zodiaku: | Byk |
| Stan cywilny: | w separacji |
| Zawód: | wolny zawód |
| Wykształcenie: | średnie |
| Lokalizacja: | Polska, Świętokrzyskie, Jędrzejowski, Jędrzejów |
Wygląd & charakter
| Figura: | puszysta |
|---|---|
| Wzrost: | 174 |
| Kolor włosów: | ciemny szatyn |
| Kolor oczu: | szary |
| Stosunek do palenia: | palę okazyjnie |
| Alkohol: | lubię pić |
| Dzieci: | Mam i wystarczy |
| Wakacje: | aktywnie |
| Twój styl: | mam swój własny styl |
| Typ filmów: | sensacja, komedia, science fiction, thiller, przygodowy, kostiumowy, historyczny, animowany |
O mnie
ponoć oryginał,choć w rzeczywistości chyba normalny. Wpatrujący się w otaczającą rzeczywistość.Sluchający innych i samemu też czasem lubiący być słuchanym. Lubiący miłe towarzystwo i doborową atmosferę. Gitara i śpiewy przy niej to też coś co lubię.Koncerty uwielbiam. Nie znoszący chamstwa i dwulicowości.
Szukam
Kogoś z kim można sobie porozmawiać,pobyć,ot tak po prostu. Kogoś kogo można przytulić do siebie i samemu tez czasem móc być przytulonym. Brunetka,blondynka,poważna,wesoła, wysoka,niska,szczupła,puszysta..
.nieważne.
Jeśli jest to "coś" o czym wiesz i to czujesz,wynagradza wszystko inne.
Moje Zainteresowania
sporty wodne-pływanie,nurkowanie,motorówki. Cwiczenia ogólnorozwojowe. Czasem gotowanie. Lubię porządną lekturę(ostatnio światowa klasyka literatury pięknej).Spoko,aż tak romantycznie nie jest...;;;))) poimprezować porządnie też lubię.
