MENU
1/1

Kwiecien7

ostatnia wizyta: 2022-06-25 11:10:30

Płeć: Kobieta
Wiek65 lat
Znak zodiaku:Baran
Stan cywilny:rozwiedziona
Zawód:inne
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:178
Kolor włosów:pasemka
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Wakacje: nad morzem, zwiedzając
Twój styl: artystyczny, mam swój własny styl, inny
Typ filmów: komedia, science fiction, podróżniczy, kostiumowy, historyczny, familijny, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: poważnego związku
Moja religia to: inna

O mnie

Jestem artystka. Szukam mezczyzny najlepiej z kindersztuba, bez kompleksów, miłego, troskliwego, zaradnego w technicznych kwestiach jak: zrobienie mi taborecika (:-)), naprawienie zmywarki, pomoc przy komputerze czy iPhonie, mówiącego chociaż trochę po angielsku, może po emigracji wiec o nieco szerszym spojrzeniu na swiat. Mężczyznę myślącego z poczuciem humour z którym można stworzyć związek o wysokim poziomie zaufania, etyki i wartościowej komunikacji - czyli fajnego faceta. Acha, powyżej 180 cm. Nie toleruje negatywnych form spędzania czasu nie wnoszących czegoś budującego. Lubię sie uczyć i rozwijać również duchowo. Medytuje. Jestem empatyczna, refleksyjna, lubię rozmowy spokojne i ciekawe.

Szukam

Stalego zwiazku opartego przede wszystkich na życzliwości i przyjaźni z kims kto lubi zdrowa żywność i intymność związku w parze. Ciekawego człowieka przy którym będę sie mogła rozwijać i być spokojna.

Moje Zainteresowania

Nie konczaca sie lista…. Morze i plaze uwielbiam…

Portal właśnie ocenzurował prosta info o tym, ze nie rozumiem jak odpowiadać na wiadomości. Dlaczego? To nie jest zachęcające do kupienia premium. Taka bezpardonowa cenzura takich dwóch prostych zdań?