MENU
1/3

Gregor319

ostatnia wizyta: 2018-03-18 16:56:47

Płeć: Mężczyzna
Wiek71 lat
Znak zodiaku:Panna
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:właściciel
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:172
Kolor włosów:ciemny szatyn
Kolor oczu:zielony
Stosunek do palenia:palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w podróży zagranicą, w górach, nad morzem
Twój styl: biznesowy
Typ filmów: fantastyczny

O mnie

Urodziłem się we Wrocławiu. Od ponad 20 lat mieszkam w Niemczech.Obecnie w Solingen.Mam podwójne obywatelstwo. Posiadam warsztat samochodowy i przerabiam auta na napęd gazowy. Rozwiedziony jestem od 2003 roku.Mam troje dorosłych i samodzielnych dzieci.Syn jest lekarzem i mieszka z rodzina w Niemczech . Corka skończyła psychologie na uniwersytecie w Bremen i mieszka na stale z mężem w Londynie , a najmłodsza Pracuje w partii SPD i mieszka w Wuppertalu .Nie mam zadanych zobowiązań .Duzo podróżuję , jak mi czas pozwala.Czasami lubię sobie ostro pojeździć , oczywiście po wertepach.
Odkąd córa wyprowadziła się odemnie do narzeczonego, czuje ogromna pustkę i nie potrafię jej wypełnić.W zasadzie jestem nieśmiały, może właśnie dlatego poszukiwanie partnerki życiowej nie przychodzi mi łatwo.Przeżycia jakich doznałem sprawiły, ze stałem się bardzo ostrożny.Chyba się zamknąłem i uciekłem w prace, a to powoli staje się jak narkotyk.

Szukam

Tej wymarzonej ,z która będę mógł żyć w radości i spokoju.
Mam wymarzony typ kobiety. Wiem kogo chciałbym mieć kolo siebie.Zdaje sobie jednak sprawę z tego , ze będzie to trudne. Jednak nie poddaje się. Szukam !

W poniedzialek kupie konto premium i podam moje namiary

Moje Zainteresowania

Motoryzacja , podroze