MENU
1/1

GMonika

ostatnia wizyta: 2016-06-05 18:05:27

Płeć: Kobieta
Wiek51 lat
Znak zodiaku:Bliźnięta
Stan cywilny:panna
Zawód:pracownik biurowy
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Śląskie, Gliwicki, Pyskowice

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:169
Kolor włosów:jasny szatyn
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: sportowy
Typ filmów: komedia, psychologiczny, przygodowy, podróżniczy, historyczny, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

Nie wyglądam, nie zachowuję się i nie czuję na swoje lata :) Wierzę, że najlepsze wciąż przede mną! Być może moje szczęście będzie i Twoim udziałem? Jestem tolerancyjna i otwarta na NOWE! Mam nietuzinkową osobowość i poglądy. W celu bliższego poznania po prostu zadaj pytanie :)

Mam mało czasu, więc proszę go nie marnować propozycjami o wyłącznie seksualnym charakterze. Praca i wychowywanie 3,5 latki angażują mój czas. Nie jestem typem słodkiej idiotki. Wymalowane paznokcie, wysokie obcasy, głęboki dekolt to nie ja.

Szukam

Lubię ludzi o otwartych sercach i umysłach. Sama będąc indywidualistką interesuję się ludźmi o silnej osobowości. Cenię sobie szczerość, uczciwość, inteligencję, empatię, wyzwolenie z konwenansów, wiedzę ogólną i praktyczne umiejętności ułatwiające codzienne życie. Imponują mi ludzie, którzy jednocześnie mocno stąpają po ziemi ale z głową w chmurach. Szukam mężczyzny do tzw. tańca i różańca, choć do ołtarza mi nie po drodze. Nie znoszę mruków, maminsynków, hipokrytów, gadżeciarzy, materialistów, ślęczących przed tv i komputerem. Facet dla mnie musi mieć szersze od moich ramiona, wyższy, raczej bez brzuszka. Preferuję pociągłe twarze o inteligentnym wyrazie i błysku w oku. Raczej z włosami niż bez, raczej w typie sportowca niż kanapowca. Lubię długie, zgrabne nogi, zadbane stopy i ręce, jednakże wygląd fizyczny nie jest ważniejszy od bycia po prostu dobrym i mądrym człowiekiem. Intelekt u faceta jest dla mnie afrodyzjakiem, aczkolwiek wygląd też ma znaczenie, no i powinien lubić czosnek

Moje Zainteresowania

Lubię i interesuję się wieloma sprawami, jednak proza życia mocno to weryfikuje.