MENU
1/3

EdwardE50

ostatnia wizyta: 2023-10-07 13:54:19

Płeć: Mężczyzna
Wiek73 lat
Znak zodiaku:Panna
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:inne
Wykształcenie:pomaturalne
Lokalizacja: Polska, Lubuskie, Świebodziński, Świebodzin

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:174
Kolor włosów:siwe
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, w górach, nad morzem, zwiedzając, aktywnie
Twój styl: elegancki, modny, nowoczesny, wyluzowany
Typ filmów: dramat, sensacja, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, thiller, przygodowy, romans, podróżniczy, animowany, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

Mężczyzna , bez zobowiązań ,wolny z dobrą emeryturą o poglądach liberalnych .tolerancyjny dla różnorodności i barw życia, bardzo spokojnego charakteru. Wyznaję zasadę- że nic co ludzkie nie jest mi obce. Lubię dobrą książkę, operę ,teatr swobodny i różnorodny styl bycia i ubioru -ogólnie lubię dobrą kulturę ,nie lubię przemocy i chamstwa ,szanuję różnorodność wśród ludzi .Lubię podróże po Polsce -posiadam samochód . Jeszcze jedno- lubię czułość i miłość opartą na prawdziwej przyjaźni .Wiek nie powinien ograniczać naszych marzeń

Szukam

Pani w stosownym wieku ,która chciałaby w przyjaźni i zaufaniu stworzyć ze mną związek partnerski oparty na przyjaźni, czułości , wzajemnym szacunku ,miłości. Pani bardzo spokojnego charakteru ( byłem w toksycznym związku) i wspólnie dzielić ze mną swoje i moje pasje .
Wygląd nie ma dla mnie znaczenia ,liczy się dobre serce, tolerancja ,nowoczesność, otwartość .Czułą i miłą lubiącą czułości i wszystko co człowiekowi sprawia przyjemność.

Moje Zainteresowania

Jestem człowiekiem wielu zainteresowań ale szczególnie lubię podróże, zwiedzanie , wędrówki górskie , dobrą książka, teatr ,operę ale również wszystko co jest nowe ,lubię ciekawie spędzać czas . Jestem tolerancyjny dla wszelkich ludzkich potrzeb.