MENU
1/0

Dorrsi

ostatnia wizyta: 2011-12-23 17:32:59

Płeć: Kobieta
Wiek31 lat
Znak zodiaku:Rak
Stan cywilny:panna
Zawód:pracownik biurowy
Lokalizacja: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:168
Kolor włosów:rude
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: aktywnie
Twój styl: mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, thiller, przygodowy, historyczny, musical, dokumentalny

O mnie

Hmm co wybiorę stawiając sobie pytanie rozważna czy romantyczna...? chyba jestem rozważnie romantyczna a może romantycznie rozważna? Słuchająca głównie rozumu...czasem dająca ponieść się serce...ale ono czeka na tego jedynego...hmm Jestem kobietą, która poważnie myśli o życiu, nie szukam przelotnych znajomości. W życiu bardzo cenię sobie szczerość i zaufanie. Uwielbiam się śmiać i żartować, co nie zmienia faktu, że do życia podchodzę poważnie. To chyba tyle przynudzania, chcesz wiedzieć więcej...? nic nie stoi na przeszkodzie!:)

Szukam

hmm zdecydowanie mężczyzny, ale prawdziwego mężczyzny, wiem Panowie teraz się pewnie będziecie oburzać, ale znalezienie takiego łatwe nie jest. Czyżby "ginący gatunek"? Mam nadzieję, że nie!

Moje Zainteresowania

Czym się interesuję hmm no jest tego trochę. Uwielbiam siatkówkę, ostatnio głównie jako kibic ale grać też jeszcze potrafię:)
na wszelakie tematy w kwestiach kulinarnych jestem jak najbardziej otwarta:) lubię eksperymentować w kuchni,a po całym ciężkim dniu zatrzymać się na chwilę z dobrą książką w ręku...ehh