MENU
1/3
2019
Z wnusiami 2019 Ja i moja córka 2019

Andre1950

ostatnia wizyta: 2019-11-17 00:43:39

Płeć: Mężczyzna
Wiek69 lat
Znak zodiaku:Skorpion
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:inne
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Łódzkie, Łódź

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:176
Kolor włosów:szpakowate
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, nad morzem, zwiedzając, w domu
Twój styl: mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, sensacja, komedia, romans, podróżniczy, melodramat, historyczny, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo, inna

O mnie

Rozwiedziony, niezależny finansowo, mam dorosłą niezależną córkę i dwie wnuczki, jestem na emeryturze, dorabiam prowadząc jednoosobową firmę poligraficzną (pieczątki, wizytówki, ulotki, ksero, grafika komputerowa, strony internetowe i inne), niezależny finansowo. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem palenia papierosów i wszelkich używek. Alkohol toleruję tylko okazjonalnie i w małych ilościach. Lubię podróżować samochodem, spacery, jazdę na rowerze, kino, teatr, komputer-internet, filmy w tv, relaksującą muzykę, baseny termalne itp. Lubię jazdę samochodem. Uważam że więcej radości jest z dawania niż brania. Lubię powodować uśmiech u ukochanej osoby. Ideałem nie jestem dlatego krytykę przyjmuję z pokorą, ale nienawidzę zrzędzenia. Załączone zdjęcia są aktualne.

Szukam

Szukam osoby którą bym pokochał i mógł się nią opiekować z wzajemnością. Szukam kobiety na stałe, przelotne przygody mnie nie interesują. Najlepiej z Łodzi lub okolic. Oczekuję obopólnej miłości i czułości. Kobiety na wycieczki, na spacer, do teatru lub kina, takiej która mnie pokocha takim jakim się okażę, a ja ją pokocham taką jaka ona jest. Nie będziemy się próbować zmieniać na siłę i udawać kogoś kim nie jesteśmy. W tym wieku to raczej byłoby trudne.

Moje Zainteresowania

Technika, motoryzacja, elektronika, komputery, ciekawe miejsca, psychologia, polityka, religia i wiele wiele innych. Ciekawy świata. Nie lubię stać w miejscu, żądny wiedzy, ciągle się czegoś uczę.