MENU
1/0

Alicja84

ostatnia wizyta: 2011-06-10 20:09:04

Płeć: Kobieta
Wiek40 lat
Znak zodiaku:Byk
Stan cywilny:rozwiedziona
Zawód:nauczyciel
Wykształcenie:wyższe
Lokalizacja: Polska, Śląskie, Mikołowski, Gostyń

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:168
Kolor włosów:ciemny brąz
Kolor oczu:brązowy
Stosunek do palenia:palę okazyjnie
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć
Wakacje: w swoim mieście, w podróży po kraju, nad morzem, zwiedzając, w domu
Twój styl: mam swój własny styl
Typ filmów: komedia, psychologiczny, przygodowy, podróżniczy, popularno-naukowy, dokumentalny

O mnie

Jestem osobą raczej spokojną. Wolę domowe zacisze i spacery rodzinne, kluby i dyskoteki to nie moja bajka, poza tym jestem osobą szczerą, która zawsze wprost mówi to co myśli. Lubię towarzystwo innych osób choć prawdziwych przyjaciół mam niewielu. Lubię ciszę i spokój. Jestem raczej introwertykiem. Czas najlepiej chciałabym spędzać w towarzystwie drugiej połówki lub najbliższych przyjaciół. Jestem gotowa na nowe, ciekawe i ambitne play - na podróże we dwoje, uprawianie nowych sportów. Ale zależy mi też na stworzeniu rodziny - nie mam dzieci a chciałabym mieć. Mimo to nie jestem typem "kury domowej". Nie znoszę samotości. Jestem świeżo po rozwodzie i nawet jeżeli nie znajdę drugiej połówki to cenię sobie także przyjaźń.

Szukam

Szukam partnera ustabilizowanego życiowo, który ma pracę i wie czego chce. Szukam mężczyzny starszego, który zna swoją wartość i potrafi dbać o rodzinę. Szukam kogoś, kto będzie dzielił ze mną wolne chwile, kto da mi oparcie w chwilowych trudościach, kto zrozumie moją zmienną naturę.

Moje Zainteresowania

Mam bardzo różne zainteresowania - niestety nie mam wytrwałości w ich realizowaniu. Jeżdżę na motocyklu, interesuję się psychologią, językami obcymi, lubie jeżdzić na rowerze, chodzę na basen, lubię sport ale w granicach rozsądku - tak spędzam wolne chwile. Uwielbiam czas spędzać na ogrodzie. Lubię nowe wyzwania, dobre kino i muzykę