MENU
1/0

100KROTKI

ostatnia wizyta: 2013-09-18 14:46:03

Płeć: Kobieta
Wiek49 lat
Znak zodiaku:Baran
Stan cywilny:panna
Zawód:inne
Wykształcenie:wyższe niepełne
Lokalizacja: Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek

Wygląd & charakter

Figura:szczupła
Wzrost:158
Kolor włosów:ciemny szatyn
Kolor oczu:piwny
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:nie pije
Dzieci:Nie mam ale chcę mieć

O mnie

Jestem skromną domatorką,przeciętnej urody bez nałogów.Wiele zalet do odkrycia, wiele wad do zaakceptowania..romantyczka, na co dzień realistka.Czasem całkiem niekobieca, gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach.Nie lubię kłamstwa,sztuczności i egoizmu, pychy.
Nie kupuję zbędnych rzeczy, ponieważ jestem oszczędna-finansowo niezależna.
Wiem,ze pieniądze nie są najważniejsze,choć bez nich trudno jest spełnić marzenia.Nauczyłam się robić to , na co mam ochotę. I nie czekać na jutro, bo jutra może nie być.
Lubię ludzi z pasją,oraz tych, którzy wiedzą czego chcą od życia i dążą do ich zrealizowania.
Cenię szczerość, bezinteresowność, naturalność w sposobie bycia.
Kocham życie nawet wtedy, kiedy potrafi dać mi w kość.

Szukam

Szukam mężczyzny z klasą, przyjaciela i przewodnika.Partnera do wspólnych rozmów,urlopowych wyjazdów,oparcia w trudnych chwilach.
Miłego pana bez nałogów,spokojnego charakteru, z poczuciem humoru,bez zobowiązań-najchętniej domatora dbającego o dom w wieku do 42 lat.Lubiącego prace na ogrodzie( np.koszenie trawy, zrywanie owoców itp.)
Lubię kiedy mężczyzna jest uśmiechnięty.Do tego powinno dojść trochę luzu i spontaniczności.Taki mężczyzna na życie, nie na chwilę.Nie chodzi o to żeby robić razem wielkie rzeczy, ale o to żeby robić małe rzeczy z wielką klasą! Być razem po to, by wszystkiemu stawiać czoła wspólnie.

Moje Zainteresowania

Lubię przyrodę,zapach powietrza po deszczu, prace na swoim ogrodzie, uwielbiam góry i jazdę samochodem,czytać książki i poznawać tajniki internetu.Interesuję się sportem , muzyką, chodzę do kina czasem na wystawy.