Znajdź Miłość i Poznaj Przyjaciół Już Dziś

Zarejestruj się teraz za DARMO!

Wymyśl i wpisz powyżej swoją nazwę użytkownika.
Wpisz powyżej swój adres email.
Wymyśl i wpisz powyżej swoje hasło.
*Data urodzenia
Klikając przycisk "Zarejestruj się" zgadzasz się z Regulaminem serwisu.
Masz już konto? | Zaloguj się
617479 użytkowników 169 teraz online
Najpopularniejsze Randki dla Seniorów w Internecie
Tysiące Samotnych Seniorów Każdego Dnia Szuka Swojej Drugiej Połowy
Oto kilka powodów:

  • Codziennie tysiące samotnych osób, po 50tce i 60 tce które poszukują miłości i przyjaźni - ponad 1100 nowych użytkowników każdego dnia! Myślisz, że nie masz już szans na młodzieńczą miłość?
    Na naszym portalu jest więcej osób, które czują się i myślą podobnie jak Ty!

  • Doskwiera Ci samotność? Chcesz poznać bratnią duszę w starszym wieku? Szukasz drugiej połówki? Szczęścia? A może lubisz poznawać nowe osoby i szukasz nowych przyjaźni? Pomożemy Ci szybciej i łatwiej nawiązać kontakt!
    Zrób pierwszy krok i skorzystaj z randki dla seniora i poznaj partnera na całe życie! Daj sobie i życiu szanse, nie ma na co czekać!

  • Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane na bieżąco - U nas możesz poczuć się bezpiecznie i anonimowo!
    Zarejestruj się i zobacz jakie to proste! Tysiące singli czeka aby poznać właśnie Ciebie! Nie wierzysz? Sprawdź jakie to proste! Mamy dla Ciebie ponad 573629 ofert singli!

  • Ogromna swoboda wyboru - to Ty szukasz lub pozwalasz się odnaleźć innym i podejmujesz decyzję. My tylko to ułatwiamy(a w tym jesteśmy najlepsi)!Najbardziej profesjonalny i najpopularniejszy Portal Randkowy! U nas zasady są proste i jasne. Wszystko jest przejrzyste i bez dodatkowych opłat!

Opinie naszych użytkowników:

Witaj Swatko!

Dzięki Tobie odnalazłam swojego mężczyznę, który okazał się miłością mojego życia!! Serdecznie dziękuję za umożliwienie mi spędzania miłych chwil na tym portalu.

Mirka, emerytowana nauczycielka, Wrocław lat 65


Nazywam się Robert. Na Swatka.pl miałem konto od ponad roku i opłaciło się! Poznałam tutaj wiele wartościowych osób ale ta wymarzona partnerka pojawiła się jak grom z jasnego nieba! Okazało się, że od jej zajestrowania na portalu minał zaledwie tydzień! Cieszę się, że zdążyłem i to ja miałem to szczęście, że wybrała mnie! Jestem bardzo wdzięczny temu serwisowi!”


Robert, Właściciel Gospodarstwa Agroturystycznego, Bartoszyce, lat 57Im udało się odnaleźć miłość! 90 % Seniorów z Naszego Serwisu Randkowego odnalazło to czego szukało! Chcesz poznać więcej naszych historii miłosnych? Zaloguj się na naszym portalu randkowym i poznaj historie miłosne Swatki! Dołącz do Nas!

Szukasz Miłości po 50tce?. Co oferuje Serwis Randkowy Swatka.pl?


Jesteś po 50 tce ? Jesteś Singlem Seniorem? To super! Za pewne masz za sobą bagaż doświadczeń i szukasz relacji opartej na zaufaniu, szczerości, bezinteresewności a nie na chwilowym zauroczeniu? Na naszym Serwisie Randkowym znajdziesz osobę, która może stać się przyjacielem czy partnerem do spędzania wspólnego czasu! Do Ciebie należy wybór kim chcesz by była ta osoba! Mnóstwo osób szuka tutaj prawdziwej miłości - więc Twoje szanse na znalezienie szczęścia wciąż rosną! Osoby zarejestrowane na naszym portalu randkowym wiedzą czego chcą - bo to osoby dojrzałe, starsze i niejedno z nich ma za sobą cały bagaż doświadczeń. Czujesz się podobnie? Szukasz osoby z którą mógłbyś i chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami? A może chwycić za rękę i nic nie mówić? Rozumieć się bez słów? To możliwe! Jesteś już Tylko o krok od znalezienia Szczęścia Nie trać czasu i daj sobie szansę, załóż darmowe konto!

Bezpieczeństwo dla osób szukających swojej drugiej połówki


Korzystałeś już z "Randki On-line"? Zastanawiałeś się jak może wyglądać Randka przez Internet?
Randka w ciemno? Nigdy więcej! Twoja druga połowa czeka już na Ciebie! Skorzystaj z naszych wskazówek i zacznij cieszyć się życiem na nowo! U nas możesz poczuć się bezpieczny i anonimowy. Tylko na naszym portalu Uczciwi Seniorzy- wszystkie oferty są przez Nas na bieżąco sprawdzane! Sprawdzamy każdy profil ! Dbamy o Twoją prywatność i anonimowość! Zaufało Nam już Ponad 5 70000 osób! Weź sprawy w swoje ręce i rozpocznij poszukiwania drugiej połówki za darmo z naszym portalem randkowym!