MENU

Męski punkt widzenia. Seks na pierwszej randce.

Seks na pierwszej randce. Kiedyś nie do pomyślenia, dziś bywa standardem. Rozpoczynanie znajomości seksem jest nie mniej jednak tematem intrygującym. Inne zapatrywanie na tę kwestię mają kobiety i inne mężczyźni. Dla jednych to coś normalnego dla innych wręcz przeciwnie, nie wyobrażają sobie zbliżenia już podczas pierwszej randki. W Internecie aż roi się od wypowiedzi na ten temat każdej z płci. Mężczyźni zazwyczaj nie mają nic przeciwko temu, aby iść z dziewczyną do łóżka już po pierwszym spotkaniu. Mało tego, wielu z nich umawiając się z kobietą na pierwsze spotkanie od razu myśli o tym jak zaciągnąć ją do łóżka. Popularne w dzisiejszych czasach randki w Internecie nie dają tej możliwości, ale te realne jak najbardziej. Kobiety miewają przed tym pewne obawy. Zastanawiają się czy jest to właściwe i czy po prostu tak wypada. Kobiety zadają sobie często pytanie co pomyśli o nich facet, z którym pójdą do łóżka już na pierwszej randce. Boją się, nie potraktuje je potem poważnie. Mężczyźni nie miewają raczej tego typu oporów.. Tak naprawdę kwestia seksu na pierwszej randce to sprawa indywidualna obojga partnerów. Jeżeli oboje tego chcą i lubią to właściwie czemu mają się wstrzymywać. Choć eksperci od związków i relacji damsko-męskich raczej przestrzegają przed takim zachowaniem i radzą wstrzymać się nieco dłużej. Według nich związek, który rozpoczyna się seksem ma mniejsze szanse na przetrwanie i lepiej odczekać. Pewnie jest w tym trochę racji w końcu owoc dłużej wyczekiwany ponoć dużo lepiej smakuje.

O tym czy uprawiać seks na pierwszej randce czy też nie decyduje również wiek partnerów. Jeżeli są to dorosłe osoby, które mają już w tej dziedzinie spore doświadczenie to właściwie nie muszą na nic czekać. Wiedzą na co się decydują i jakie mogą być tego konsekwencje. Jednak bez względu na wiek należy pamiętać o bezpieczeństwie i lepiej znać choć trochę osobę, z którą zdecydujemy się pójść do łóżka. Może lepiej umówić się wcześniej na jedną czy dwie randki w Internecie i dopiero wtedy się zdecydować. Zawsze lepiej poczekać niż potem żałować.

Seks na pierwszej randce ma wielu zwolenników i są nimi głównie mężczyźni. Kobiety miewają większe opory i często wolą wstrzymać się z tą decyzją. Z męskiego punku widzenia seks na pierwszej randce nie jest niczym złym.