MENU

Przełam się. Zostań przebojowym podrywaczem.

Jesteś nieśmiały? Mnie masz odwagi podejść do kobiety, która Ci się podoba i rozpocząć rozmowy? Boisz się odrzucenia i braku akceptacji? Nie TY jeden. Wielu mężczyzn ma podobne odczucia i problemy w kontaktach z kobietami. Nie należy tu załamywać rąk i czekać aż coś samo się zmieni. Trzeba zacząć działać. Choć niektórzy po prostu się z tym rodzą podrywu można się nauczyć. Trzeba poznać kilka podstawowych zasad i kierować się nimi w kontaktach z płcią piękną. Przede wszystkim należy pamiętać o tym jak ważne jest pierwsze wrażenie. To jak zostaniesz oceniony na początku rozmowy może mieć istotne znaczenie przy kontynuowaniu znajomości. Rozmowę można rozpocząć właściwie na dowolny temat, jednak najlepiej jeżeli będzie to coś co zainteresuje daną kobietę. Dobrym sposobem na zawieranie nowych znajomości są portale randkowe. Tam z profilu każdej użytkowniczki dowiesz się nieco na temat jej zainteresowań i podejścia do życia. Informacje, które tam znajdziesz mogą stanowić wstęp do waszej rozmowy i dalszej znajomości.

Aby zostać przebojowym podrywaczem musisz wykazywać pewne cechy, które są atrakcyjne dla kobiet. Przede wszystkim musisz być pewny siebie. Nie myl z byciem cwaniakiem, bo to dwie różne postawy. Pewność siebie do podstawowa cecha rasowego podrywacza. Kolejna sprawa to poczucie humoru. Kobiety wręcz przepadają za dowcipnymi mężczyznami. Wystarczy przejrzeć portale randkowe by przekonać się, że poczucie humoru to jedna z najbardziej pożądanych cech u mężczyzn. Kobiety uwielbiają być rozśmieszane, a inteligentne dowcipy mężczyzn sprawiają, że są w stanie spędzać z nimi cały swój wolny czas. Kolejna rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę to Twój wygląd. Kobiety lubią mężczyzn zadbanych, uśmiechniętych i ciepłych. I oczywiście musisz być wobec nich szarmancki i uwodzicielski. Obsypywać je komplementami i poświęcać im swoją uwagę.

Jedni rodzą się podrywaczami inni muszą się tej sztuki nauczyć. Nie kryj się dłużej i nie czekaj, aż przypadkiem spotkasz jakąś interesującą kobietę. Przełam się i zostań podrywaczem. Podrywu można się nauczyć. Wystarczy znać kilka podstawowych zasad i się nimi kierować, a resztę samo się potoczy.