MENU
1/5

Waldemar7

ostatnia wizyta: 2018-01-24 09:12:59

Płeć: Mężczyzna
Wiek60 lat
Znak zodiaku:Rak
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:właściciel
Wykształcenie:podyplomowe
Lokalizacja: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:179
Kolor włosów:szpakowate
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:nie palę
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam
Wakacje: w górach, nad morzem, aktywnie, w domu
Twój styl: tradycyjny, biznesowy, elegancki
Typ filmów: komedia, komedia romantyczna, przygodowy, podróżniczy, popularno-naukowy
Czego szukasz?: przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

Jestem mężczyzną zrównoważonym,stonowanym,- potrafiącym docenić kobietę, której potrzebne jest ciepło i wiarygodność. Mówi się, że wystarczy chcieć, a wszystko się ułoży samo. No cóż, ja myślę, że samo się nic nie dzieje, że należy dokładać starań, aby wspólny związek był ciekawy i wciąż obiecywał nowe doznania. Jestem pewien, że każdy nowy, chociaż deszczowy czy mglisty dzień może przynieść piękne chwile, z których tak naprawdę składa się reszta. Jestem otwarty na tę resztę, na nowe dni, z których można wspólnie ułożyć coś, co pozwoli na przeżycie jeszcze piękniejszych niż dotąd przeżytych chwil.

Szukam

Mam ochotę poznać kobietę, która potrafi być kochaną, która nie ulega ogólnemu pędowi, pogoni,- tak właściwie niewiadomo za czym, co sprawia przygnębienie i bardzo obniża nastrój. Mogę się mylić, ale piękny i czuły związek w moim przekonaniu potrzebuje dla siebie czasu. Wspólne myśli, aby przyniosły owoce potrzebują ciepła dłoni, drżenia ust, a nade wszystko spokoju duszy. Tak myślę ...

Moje Zainteresowania

Moje zainteresowania nie są wyjątkowe. Lubię narty, rower, spacery,książki, kajaki, żeglarstwo. Czasem, jak zaglądnę do swojej duszy,- czuję nieodpartą chęć opłynięcia świata. Nikomu o tym nie mówię, bo wiem, że nie każdy to zrozumie,- ale to nic, to tylko czasem.