MENU
1/2

5491

ostatnia wizyta: 2018-11-20 17:35:00

Płeć: Mężczyzna
Wiek64 lat
Znak zodiaku:Panna
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:pracownik fizyczny
Wykształcenie:podstawowe
Lokalizacja: Polska, Małopolskie, Wielicki, Niepołomice

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:176
Kolor włosów:szpakowate
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:staram się rzucić
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: elegancki, modny, nowoczesny, wyluzowany, mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, science fiction, fantastyczny, wojenny, thiller, przygodowy, romans, podróżniczy, melodramat, kostiumowy, historyczny, familijny, animowany, musical, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

Jestem Zadbany, Uczciwy, Uczuciowy Romantyczny, Z Poczuciem Humoru,Pracujacy, Mobilny , Do Tańca i Różańca, Złota Rączka,Żadnej Pracy Się Nie Boję.Elegancki Wygląd Jak Na Mężczyznę Przypadło. JA MIESZKAM W MAŁOPOLSCE POWIAT WIELICKI GMINA NIEPOŁOMICE ,Suchoraba Mam Premium .Czekam Na Wiadomosci .

Szukam

Czy w Calej Polsce. Nie Znajdzie się Choć Jedna Jedyna Kobieta Ktora By Chciala Dzielic Wspólne Chwile. Czy Jestem Brzydki.Nie Podobam Się Żadnej Pani. Szukam. Szczupla i Miłą i Sympatyczną Partnerkę. Ktora moze Zamieszkac wraz Ze Mna W Moim Domu .TYLKO STALY ZWIAZEK. MNIE. INTERESUJE . CHWILOWE ZAUROCZENIA NIE WCHODZI W GRĘ.

Moje Zainteresowania

Spawanie , Naprawa Samochodów, Gotowanie Pieczenie Ciasta, Pranie ,Prasowanie.Muzykowanie Na Harmonii,podróżowanie Zwiedzanie Kocham Góry Tylko Jak Jest Ładna Pogoda,Praca, I Odpoczynek.Komputer.Serfuje w Intrnecie. Sluchanie Muzyki .I Ogladanie Filmów.