MENU
1/2
Prosze O To Zdjecie Profilowe.

5491

ostatnia wizyta: 2019-01-16 13:50:07

Płeć: Mężczyzna
Wiek64 lat
Znak zodiaku:Panna
Stan cywilny:rozwiedziony
Zawód:pracownik fizyczny
Wykształcenie:podstawowe
Lokalizacja: Polska, Małopolskie, Wielicki, Niepołomice

Wygląd & charakter

Figura:normalna
Wzrost:176
Kolor włosów:szpakowate
Kolor oczu:niebieski
Stosunek do palenia:staram się rzucić
Alkohol:piję okazyjnie
Dzieci:Mam i wystarczy
Wakacje: w podróży po kraju, w podróży zagranicą, w górach, nad morzem, zwiedzając, aktywnie, w domu
Twój styl: elegancki, modny, nowoczesny, wyluzowany, mam swój własny styl
Typ filmów: dramat, sensacja, horror, komedia, komedia romantyczna, psychologiczny, science fiction, fantastyczny, wojenny, thiller, przygodowy, romans, podróżniczy, melodramat, kostiumowy, historyczny, familijny, animowany, musical, popularno-naukowy, dokumentalny
Czego szukasz?: przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to: chrześcijaństwo

O mnie

Jestem Zadbany, Uczciwy, Uczuciowy Romantyczny, Z Poczuciem Humoru,Pracujacy, Mobilny , Spokojny. Ambitny. Szczery. O Dobrym Sercu. Mieszkam. W. Ladnej Miejscowosci.

Szukam

Ryszard Lat 64. Witam Drogie Uczciwe, I Wolne Panie. Mam Pytanie, Czy w Naszej Małopolsce i w obrębie Krakowa, Nie Ma Choć Jednej Jedynej Odważnej Pani, Szczupłej, Uczciwej, Uczuciowej, Romantycznej, Zadbanej, Szczerej,Sympatycznej,Z Z Ładną Uśmiechniętą Buzią . Myślę że znajdzie się Napewno , Ta jedna Jedyna . Piękne Panie tylko Trochę odwagi i Samozaparcia w Sobie i Odważ się Napisać,a Nie Będziesz Żałować Do końca Swoich Dni Życia. Możesz Być Szczęśliwa , Zaryzykuj Co Masz Do Stracenia Gorzej Już Było Zapewniam Że teraz Będzie Stanowczo Lepiej. Zaryzykuj a Sama Się Przekonasz , jestem Pod Tym względem Szczery i Bardzo Uczciwym Facetem , Proszę Mi Zaufać. Więc Jak Czytasz z Uwagą moje Ogłoszenie I Chciała Byś Ze Mną Zamieszkać Na Stałe i Dzielić Nasze Wspólne Chwile Tylko Te Podkreślam Tylko Te Dobre, Złe Nie Istnieją . Podejmij Szybką Decyzję I Napisz Do Mnie będę Czekał Nie Trać Czasu Na Przemyślenia . Będę Czekał Na Wiadomość Z Twojej Strony. Pozdrawiam Wszystkie Piękne Panie .

Moje Zainteresowania

Praca. Umiem wszystko Zrobic.Naprawic Samoxhod. O Malowac. Ugotowac. Upiec. Ciasto. Wszystkie Prace. Remontowe. I Naprawy. Zwiazane. W Domu. I Poza Domem... Zlota Raczka. Do Tanca I Rozanca..